2737
2739

میخوام یه کم روحیه ام بهتر بشه، یه مدته که حال خوبی ندارم 

چند روزه که بعد از ظهر ها پیاده روی می کنم و کمتر تلویزیون میبینم (خصوصا اخبار)  ، با توجه به اینکه شاغلم و وقتم کاملا آزاد نیست ، شما چه کارای دیگه ای رو پیشنهاد می کنید 

دوستان جشنواره موسیقی ما جایزه پلاک طلا  و بلیط رایگان کنسرت هر خواننده ای رو بخواید گذاشته بدون قرعه کشی  

فقط کافیه در نظر سنجیشون شرکت کنید و بگید در آهنگ و آثاری که از خوانندها به تازگی منتشر شده کدوم ها خوبن به همین راحتی

برید همین الان در نظر سنجیشون شرکت کنید اینم لینک نظر سنجی فقط موقه ای رفتید تو لینک نظر سنجی شمارتون رو وارد کنید و ثبت نام رو بزنید به چیز دیگه ای دست نزنید بعدش لیست خوانندها میاد انتخاب کنید 

اینم لینک نظر سنجی 

http://ytre.ir/vvf

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بافتنی، خودم اینجا تاپیک اموزش زدم

خیاطی، من پیش یه کاربری دوره میبینم، خیلی از هر لحاظ عالیه. اگه علاقه داری بگو تا بیشتر راهنماییت کنم

اگه قلاب بافی پایه هم بلدی بگو تا روش بافت عروسکای خوشگلو بهت بدم

شهادتت مبارک سردار
2728
چرا حالت خوب نیست عزیزم؟ یه کتاب جذاب بخون یه موزیک قشنگ گوش کن یه فیلم خوب ببین اگه میتونی یکم ...

نامزدیم به بن بست خورده، حلقه اش رو هفته پیش پس دادم 

متاسفانه ذهنم اروم نمیشه ، تو خواب و بیداری ناراحتم 😔

2740
نامزدیم به بن بست خورده، حلقه اش رو هفته پیش پس دادم  متاسفانه ذهنم اروم نمیشه ، تو خواب و بید ...

عزیزم، خیلی ناراحت شدم برات😢😢😢

انشاالله که هر چه زودتر حال دلت خوب بشه و ذهنت آروم بشه. از خدا کمک بخواه، حتما کمکت میکنه

بهترینها رو برات آرزو میکنم عزیزم🌸