2733
2734
عنوان

ازمایش پاپ اسمیر

181 بازدید | 19 پست

عفونت شدید مثانه دارم ازمایش پاپ اسمیر ک دادم رحم زخم شده بود کلی دارو استفاده کروم ولی عفونتم خوب نمیشه کسی میدونه چارش چیه

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر رفتم تا استفاده میکنم یکم بهترم بهد دوباره شروع میشه

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤
کرایو یا منجمد کردن

کرایو ؟

درمانتو قطعش نکن انقد دکتر برو تا خوب شی فرصت شدید شدن دوباره رو بهش نده

اصولشم اینه دارو که تموم میشه مجدد میری ازمایش مینویسه اگه خوب نشدی باز دارو میده

لطفا درخواست دوستی ندید
2740

عفونتت خوب شه زخمتم کم کم خوب میشه ولی زمانبره

فریز کردن یا کرایو یا منجد همش یکیه ممکنه خطا توش اتفاق بیفته با کوچکترین لرزش دست نازات کنه

لطفا درخواست دوستی ندید

من خیلی ساله عفونت زنان و عفونت ادراری دارم دایم خوب میشه چندماه بعد باز برمیگرده ایمنی بدنتو ببر بالا با خوردن سیر و ویتامین دی اگه کم داری حتما ببرش بالا

لطفا درخواست دوستی ندید
عفونتت خوب شه زخمتم کم کم خوب میشه ولی زمانبره فریز کردن یا کرایو یا منجد همش یکیه ممکنه خطا توش ات ...

بدجوره ک

من خیلی ساله عفونت زنان و عفونت ادراری دارم دایم خوب میشه چندماه بعد باز برمیگرده ایمنی بدنتو ببر با ...

شروع کردم ب سیر خوردن گفتن خوبه برای عفونت زخم هم خوب میشه با خوردنش؟

از کجا بفهمم ویتامین دی کم دارم 

من خودم عفونت شديد واژن داشتم هرچي دارو استفاده كردم خوب نشدم تا اينكه دكتر طب سنتي بهم گفت جوشانده بومادران با عسل بخورم تا خوردم سريع خوب شدم، دستورش هم اينه كه دو روز چهار بار ميان وعده مصرف كن 

لذت وصل نداند مگر آن سوخته اي/ كه پس از دوري بسيار به ياري برسد...
2706