2733
2739

سلام 

من يه نوزاد ١٥ روزه دارم دوستان.غربالگري ها رو بردم و براش تشكيل پرونده هم دادم بهداشت

سوالم اينه كه وزن و ايناش رو از كي چك ميكنن و دكتر بايد از كي براش انتخاب كنم؟! كدوم دكتر رو پيشنهاد ميكنيد من هيچ شناختي ندارم.ممنون ميشم كمكم كنيد

دکتر هم من قبل تولد دخترم متخصصش رو پیدا کردم و بهش زنگ زدم گفت اولین ویزیت سه تا ۵ روزگی. بعدش هم خودشون نوبت میدن. معمولاً ماهیانه هست تا ۶ ماهگی. و هر وقت حس کردی نیاز داره یا بیمار شد ببرش. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودِ بهداشت تاریخ مراجعه بعد رو تو پرونده اش می نویسه

با اجازه امضات کپی کنم ؟

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
بله چرا که نه

معنیش رو بهم میگی ؟

ببخشید استارتر وسط تایپکت سوال میکنم 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
معنیش رو بهم میگی ؟ ببخشید استارتر وسط تایپکت سوال میکنم 

پروردگارا استغفار می کنم از هر گناهی که به خاطر آن مستحق شدم دعاهایم قبول نشود،و از اجابت محروم شوم و به آرزوهایم نرسم و امیدم گسسته شود

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2740