2737
2739
عنوان

چطور به یه دختر خانم پیشنهاد آشنایی بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 32167 بازدید | 451 پست
عه هنو دنبال راه حلی؟ برو بگو من قصد اشنایی با شما برای ازدواج رو دارم اگه شما موافقین با خانواده ه ...

خخخخخ مظلوم؟😂😂😂😂

به نظرت زیاد اسرار کنم فک نمی کنه که آویزونم؟یا فک میکنه که واقعا میخوامش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخ مظلوم؟😂😂😂😂 به نظرت زیاد اسرار کنم فک نمی کنه که آویزونم؟یا فک میکنه که واقعا میخوامش؟

دخترا از پسرایی که هی اصرار کنن خوششون نمیاد بنظرم ازاین پسرای شروشیطون خوششون میاد هی تیکه بپرونن😁

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2728
@ابجی_شادوشنگول   @اناهیتاجون    

هاتم هاتم😀😀

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
اره ارامش مهمه من اولین باربادوس پسرم که شده همسرم رفتم بیرون بهم گف دوست دارم هل شدم دستم پیراشکی ب ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂آخر سوتی هستی

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
دخترا از پسرایی که هی اصرار کنن خوششون نمیاد بنظرم ازاین پسرای شروشیطون خوششون میاد هی تیکه بپرونن😁

خب چرا به نظرت؟همون پسرای شرو شیططون که میگی زودتر خیانت میکنن

2738
خخخخخ مظلوم؟😂😂😂😂 به نظرت زیاد اسرار کنم فک نمی کنه که آویزونم؟یا فک میکنه که واقعا میخوامش؟

ن دیگ گربه شرک رو الکی گفتم کلا مشاوره من اخرش باید ب اینجور چیزا ختم شه

ولی قسمت اولشو راستگفتم

چرا اویزون؟ بهترین فکره که هم ایشون نگن قصد دیگه ای داری هم اینکه شما دختر مورد علاقتو بشناسی

یک دنیا انسان.......یک انسان دنیام❤❤❤
خب چرا به نظرت؟همون پسرای شرو شیططون که میگی زودتر خیانت میکنن

🤣چون پسرای شر پایه ترن مثلا دختره میگه وای یکی تیکه انداخت پسره میره دعوا ولی به پسر مودب بگه میگه درست صحبت کنید یا هیچی😐

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

برو اول به مامانت بگو بره با دختره صحبت کنه خودت نرو جلو بعدم اول بگو چندسالته مقطع چی هستی کارو اینا داری یا نه

من یادمه تو دانشگاه یه پسره از دختره خوشش اومد تو مترو و هر جا اینو میدید جلوشو میگرفت حرف میزد من با دختره هم مسیر بودم میفهمیدم دختره هم خوشش نمیومد ازین کار جواب منفی داد

با اینکه پسره هم خوشتیپ بود هم رتبه ۵ ارشد بود هم وکیل شد رفت به یه سپاهی شوهر کرد...والا

ظاهرا تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله چون هیچ کس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه!!
2706