2733
2739
عنوان

چطور به یه دختر خانم پیشنهاد آشنایی بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 32167 بازدید | 451 پست
ای وای تو بگو شاید تونستم کمک کنم

نه بابا.ماجرای من خیلی فرق میکنه.در ضمن.من سنم بیشتر از تو.وقتی نتونستم یعنی توهم نمیتونی.

آرام آرام آتش به دلم زدی     بنشین که خوش آمدی رویایه من.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا حمایت میکنن ولی میگن مزاحم دختر مردم نشی فقط همین 

یعنی چی مزاحم نشی بگو میخوام ازدواج کنم خب 

اول با یه مشاوره مطرح کن ببین اون چی میگه ۱۴۸۰ مشاوره رایگانه کد ۲ پیش از ازدواجه

ظاهرا تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله چون هیچ کس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه!!
2731
بخدا شاید براتون شوخی باشه ولی من از اون ادمهایی نیستم که یه ساعته عاشق میشن و یه ساعته فارغ  ...

الان شرمنده ی قلبت بشی خیلی بهتره که فردا شرمنده زن و بچت بشی

نمیگم هر لحظه عاشق میشی.....میگم الان به هیچ عنوان شرایطشو نداری برای تو موقعیت خوب زیاد پیدا میشه سنت زیاد نیست که دیرت شده باشه

اگر میخوای جواب منفی نشنوی و دنیات نابود نشه ازفردا هم برو دانشگاه وهم برو سرکار ببینم میتونی

میخوای بری خواستگاری چی بگی؟ بگی بعد لیسانسم میرم سرفلان کار؟ والا الان دکترای خیلی از رشته ها بیکارن

الان باید پول حلقه و خواستگاری و مراسم عقد رو حداقل داشته باشی بعدش هم تند تند خرج پیش میاد.. داری؟؟ ؟میتونی؟؟

آدم عاقل اول واسه زندگیش تلاش میکنه .پول جمع میکنه... بعد ب دخترای مردم نگاه میکنه

مگر اینکه قصدت چیز دیگه ای باشه

2740
نه خیلی کم اصلا برخورد ندارم باهاشون حتی شماره شونم سیو ندارم اونا زنگ میزنن ولی من نه

الان که داری خوب با خانما ارتباط برقرار میکنی که

اونم مثل ماست لولو که نیست

خدایا مراقب تو دلیم باش  

- خانم فلانی ببخشین چند لحظه اگه ممکنه، صحبت کوتاهی باهاتون دارم.

- بله، بفرمایین

- مدتی هست که میخوام ازتون خواهش کنم، اگه ممکنه باب آشنایی بیشتر باز بشه بینمون، راستش من از رفتار و طرز برخورد شما خوشم اومده. اگه امکانش براتون هست و شما هم موافقین یکم بیشتر باهم آشنا شیم.

- خیلی ممنون از نظرتون، اما متاسفانه اهلش نیستم/ توی رابطه هستم.

- ممنون میشم اگر بهش فکر کنین/ متاسفم، من اطلاع نداشتم،خوشبخت باشین.

در ادامه شماره یا ID ش رو پیدا کنین و روی مغزش نرم نرم راه برین تا راضی بشه.

2706