2733
2739
😢😢😢 ما اردبیلیم ولی اینجا هم اومد. تا صبح نتونستم بخوابم تا چشام میرفت رو هم میپریدم از خواب الان ...

خدا نکنه ..خدارو شکر که سالمی .. عمر دست خداست 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
اوه اوه اوه خواهرم بیا قید کاربریتو بزن و قشنگ شفاف توضیح بده

از قدیم گفتن تا با چشای خودت ندیدی و و با گوشای خودت نشنیدی حرفی رو باور نکن! از کجا معلوم کی راست میگه کی دروغ فقط جو میدن

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه اوه اوه خواهرم بیا قید کاربریتو بزن و قشنگ شفاف توضیح بده

دو روز قبل از زلزله تو شهر ما که نزدیکه آذربایجانه چند تا اداره ملزم به برگزاری مانور زلزله شدن و خیلی برام جالبه 

زندگی مشترک من و من 🏡
2728
تو شهر ما که تو آذربایجانه چرا باید دوروز قبل از زلزله همه ادارات مانور زلزله انجام بدن  خیلی ...

😐😐😐چی بگم...آخه زلزله رو چطور ممکنه...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
دو روز قبل از زلزله تو شهر ما که نزدیکه آذربایجانه چند تا اداره ملزم به برگزاری مانور زلزله شدن و خی ...

فقط همین؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
خدا نکنه ..خدارو شکر که سالمی .. عمر دست خداست 

ممنون. بله عمر دست خداست و کسی از فردای خودش خبر نداره ولی من به حدی از زلزله میترسم که مرگم رو اونجوری تصور میکنم الانم خییلی میترسم.. کلا چه تو واقعیت چه تو خوابم زلزله حس کنم و ببینم نمیتونم از جام بلند شم از ترسم. اصلا نمیتونم خودمو تکون بدم

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت
2738
زلزله طبیعی نیست عزیزم حتما ساختگیه

باز شرو شد😂

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
ممنون. بله عمر دست خداست و کسی از فردای خودش خبر نداره ولی من به حدی از زلزله میترسم که مرگم رو اونج ...

عزیزم ترس که طبیعیه همه میترسن مخصوصا از زلزله .

شما به خودت تلقین نکن .انشالله که هر چی خیره پیش بیاد.

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد وای از این عمر که با میگرد میگذرد  تسلیت به قربانیان سیاسی ...

این تاپیک و دختره سه روز قبل زلزله سال 91 تبریز زد جالبه که 3 روز بعد خوابش تعبیرشد

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706