2733
2739
استان ما هم یکی ازاداره ها مانورزلزله داشت.ربطی نداره عزیزم.من استان فارسم

خب عزیزم میگم دیگه یهو چه مانوری اخه 

بین مناطق جنوب و شمال تردید داشتن 

اینا نه اینکه بلدن پیش بینی کنن از اون جهته 

زندگی مشترک من و من 🏡

جالبه تو خوابش نگفته بودن به دلایل سیاسی قراره زلزلا بیاد!!!

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب عزیزم میگم دیگه یهو چه مانوری اخه  بین مناطق جنوب و شمال تردید داشتن  اینا نه اینکه ب ...

جدی داری میگی الان؟😂

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
یا رب نظر تو برنگردد  

بله،،از ماست که بر ماست 

گناهای خودمونو نمیبینیم ،تحت تاثی شانتاژای تبلیغاتی میندازیم گردن سیاست فقط

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
خب عزیزم میگم دیگه یهو چه مانوری اخه  بین مناطق جنوب و شمال تردید داشتن  اینا نه اینکه ب ...

‏باز یک حادثه طبیعی مثل هر کجای دنیا توی کشور عزیزمون اتفاق افتاد چند هموطن رو از دست دادیم خانواده هاشون عزادار شدند و تلنگری بود برای همه مون.

اما مثل روال گذشته لاشخورانی منتظر این چنین حوادثی نشستن تا عقده هاشون رو خالی و شروع به شایعه سازی و سیاه نمایی کنند.

کاش شرف داشتند

2740
بله،،از ماست که بر ماست  گناهای خودمونو نمیبینیم ،تحت تاثی شانتاژای تبلیغاتی میندازیم گردن سیا ...

اها یعنی کرمانشاه همه کافرن که زلزله ولمون نمیکنه؟

حیرانم از این همه فهم و کمالات واقعا!!!😂

Thank you my miracle😎😎😎😎😎
‏باز یک حادثه طبیعی مثل هر کجای دنیا توی کشور عزیزمون اتفاق افتاد چند هموطن رو از دست دادیم خانواده ...

درست صحبت کنید 

تا امثال شماها هستن تو این مملکت وضع ما بدتر هم میشه 

لاخور هم هفت جد و آبادته 

زندگی مشترک من و من 🏡