2737
2734
عنوان

ليست محصولات تراريخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1608 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
کنجد و آفتابگردون محلی

خب وقتی خود افتابگردون دانش تراریخته باشه روغنشم تراریختس دیگه.مگه از رو دانه میشه تشخیص داد تغییر ژنتیکی یافتس یانه؟

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!

روغن اویلا جا افتاده یا اونم هست.عجب اوضاعیه.برا سرخ کردن که نمیشه کنجدو زیتون استفاده کرد

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!

هنوز ثابت نشده که محصولات تراریخته برای انسان ضرر داشته باشن. اینها همه حدسیاته

اصلاح ژنتیکی بدلیل حفظ محیط زیست صورت میگیره. مثلا هندوانه با اصلاح ژنتیک آب کمتری مصرف کنه و طعم بهتری داشته باشه. 

اصلا همین که روی محصول نوشته میشه تراریخته یعنی تولید چنین محصولاتی ممنوع نیست چون نتیجه مصرفش سالیان سال بعد معلوم میشه که ممکنه اصلا هم ضرر نداشته باشه.

پس چون در طولانی مدت نتیجه این کار مشخص میشه به نظرم بهتره بهش فکر نکنیم

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
روغن اویلا جا افتاده یا اونم هست.عجب اوضاعیه.برا سرخ کردن که نمیشه کنجدو زیتون استفاده کرد

كنجد برا سرخ كردن ميشه استفاده كرد

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
كنجد برا سرخ كردن ميشه استفاده كرد

روش نوشته برا پخت و پز و سالاد.من زن داداشم باهمین روغنای کلزا و افتابگردون اینا سرخ میکنه ولی با شعله کم.میگه اشکال نداره.ولی من میترسم.کنجدم خیلللی گرونه.

فقط روغن زیتون خالص بخرید ، بادرجه کم سرخ کنیذ

سرخ کردنی کم درست کن

تو تابه رژیمی بپز با یکی دو قاشق روغن

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
روش نوشته برا پخت و پز و سالاد.من زن داداشم باهمین روغنای کلزا و افتابگردون اینا سرخ میکنه ولی با شع ...

فقط زیتون

حالا شحم گاو هم عب نداره ، اما گفتم کم مصرف کنید

دیگه هیچی

روغن کنجد نخرید، کبدتون چرب میشه، چندنفر شد، همینجا یه خانمم گفت، اصلا روغن کنجد استفاده صنعتی داره، خوراکی نیس.....

https://bazdeh.org/مضرات-کنجد-عارضه-جانبی-کنجد/

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706