2737
2739
عنوان

ليست محصولات تراريخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1608 بازدید | 49 پست
اینا از چه منبعی اعلام شدن. معمولا وقتی یه چیزی اعلام میشه منبعش هم ذکر میشه.

اينو نديدم منبعش

ولي تو پيج پروفسور كرمي اكثرشو اسم برده 

بعد روغن ها سويا ذرت اينا تراريخته هستن پس محصولاتي كه اين تركيبات توشونه تراريخته هستن

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
من كنجد و زيتون استفاده ميكنم

مگه روغن کنجد و زیتون کارخونه ای ها با روغن افتاب گردون فرق دارن همشون یکین فقط رنگ و اسانسشونو عوض میکنن

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روغن محلي حيواني، كره محلي، روغن دنبه كه خودت درست كني

روغن حیوانی خوب که بری از روستا بگیری اینجا سه کیلوش میشه پونصد تومن. البته بو هم میده نمیشه برا تو خورشت... روغن دنبه رو نمیدونم درست کنم خوب باشه یا نه 

عشق، ای ترکش کنار نخاع 
عزیزم لیست اونایی ک تراریخته نیستنو میزاشتی کمتر میشد ک یه دفعه بگو همه چ,ی خاااک تو سرشون ک حتی موق ...

چي بگم والا

پسرم هم شير خشك نان خورده هم سرلاك جفتش از محصولات نستله ☹️

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2740
روغن حیوانی خوب که بری از روستا بگیری اینجا سه کیلوش میشه پونصد تومن. البته بو هم میده نمیشه برا تو ...

ببين بو ميده درسته اول كم قاطي كن با روغنت يواش يواش جايگزين كن كه به بوش عادت كني

2706