2752
2734
عنوان

کسی تا حالا فنچ داشته؟

1836 بازدید | 28 پست

من فنچای نر و مادم دفعه اول تخم گزاشتن که دو تاش جوجه شد و در اومد یکم که بالغ شدن و پر و بال دراوردن از لونشون اومدن بیرون 

اما الان پنج تا تخمش جوجه شده قشنگ پراشون در اومده درست مثل دوتای قبلی ولی اصلا از لونه بیرون نمیان 

چون خیلی لونشون کثیف شده و پر از فضله خاستم ببینم امکانش هست جا به جاشون کنیم لونشونو تمیز کنیم و دوباره برشون گردونیم به لونه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر هستن؟

چون ببین تو مدام ک لونه بذاری پدر مادر مدام تخم می ذارن خوب نیست واسشون 

لونه و باید وقتی بچه ها بزرگ شدن در بیاری 

لونه مرد به مامانم گفت فقط واسه بچه دار شدن هست گفت اگر بذارید همیشه بمونه داخل قفس اینا مدام تخم می ذارن واسه مونث خوب نیست 

حیونن نمیفهمن 

حالا اگر بچه ها بزرگ شدن بیارشون بیرون  لونه رو دیگه نذار ما نزدیک ۱۰سال فنج داریم اینام همه بچه های اون قبلیا هستن مامانم خیلی مراقبت میکنه 

الانم هویج رنده شده واسشون خوبه وتخم مرغ آب پز 

I'd walk straight through the bullet😏
2731
از فنج ها سوال کن و اجازه بگیر . اگر امکانش باشه خودشون بهت اجازه میدهند

یه لحظه با خودت فکر کردی خیلی بامزه ای؟ هیچ تجربه ای نداری مجبور نیستی کامنت بزاری 

چقدر هستن؟ چون ببین تو مدام ک لونه بذاری پدر مادر مدام تخم می ذارن خوب نیست واسشون  لونه و با ...

بزرگ شدن هم دمشون کامله هم بالشون

فقط میترسم اگه جابه جا کنم یه وقت دیگه پدر مادرشون بهشون غذا ندن

زیرشونم کثیفه میترسم انگل بگیرن 

چیکار کنم؟ 

بزرگ شدن هم دمشون کامله هم بالشون فقط میترسم اگه جابه جا کنم یه وقت دیگه پدر مادرشون بهشون غذا ندن ...

میشه عکس بذاری ؟اندازشون مشخص نیس؟میخوای صبر کن یه هفته ی دیگه که بزرگتر بشن البته باید بذاری پدر مادر خودشون هداینشون کنن بیرون اخه فنج های ما اینجور بودن

I'd walk straight through the bullet😏
میشه عکس بذاری ؟اندازشون مشخص نیس؟میخوای صبر کن یه هفته ی دیگه که بزرگتر بشن البته باید بذاری پدر ما ...

خودم میتونم ببینمشون منتها بخام عکس بگیرم نمیوفتن درست

دوتای اولی که الان کاملا بالغن خودشون اومدن بیرون ولی اینا عجایبن 😂

باشه حالا من یه هفته دیگه صبر میکنم اومدن یا نه تو همین تاپیکم میگم بت یکم راهنماییم کنی 

ممنون

فدات گلم اره بهترین کار

واااای فک کنم گند زدم

خیلی جوجو ها روهم رو هم بودن جاشونو عوض کردیم الان رفتار نرو ماده عوض شده نمیرن داخل ساکت نشستن

پوشالاشونم کپک زده بود

تورو خدا کمک

چه غلطی بکنم؟ 

خاستم یه هفته صبر کنم نتونستم هی حرصشونو میخوردم 

2706