2737
2734
عنوان

مدل کرم پودر دائم جهت تکمیل البوم

301 بازدید | 24 پست

برای تکمیل البوم ۶ تا مدل احتیاج دارم 

با مواد درجه یک و تضمینی انجام میدم 

صد در صد هم جواب میگیرید 

و تنها هزینه بخشی از مواد رو میپردازید 

تو تهران محدوده ونک هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسخره نکنید

اما راستش تا حالا کرم پودر دائم نشنیده بودم

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
2728
2738
هزینش چقدره؟

هزینه مواد رو فقط میپردازید 

مارک مزو وایت ۱۷۰ 

استایو ۲۷۰ 

بااستایو میشه گریم دایم انجام داد ولی مزو وایت ساده است 

اگر مشکلات پوستی دیگه هم داشته باشید مثل اسکار جای جوش و اکنه و غیره همزمان با نیدل کرم پودر   براتون میزنم اونم فقط هزینه کوکتل رو میگیرم 

خواهر جان تو عقب نیستی زمونه خیلی جلوئه خیلی چیزا هست ک ما هم نشنیدیم 

😘😘😘😘واقعا نشنیده بودم، دیگه یه جوری شده آدم خجالت میکشه سوال هم بپرسه😂😂

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 

میگم استارتر، عکس هم داری بذاری به عنوان نمونه 

الان هزینه هر جلسه نیدل ۴۵۰ هزار تومنه 

کرم پودر با مزو وایت ۷۰۰ 

گریم با استایو ۱۲۰۰ تومنه 

البته جایی که مواد درست استفاده میکنه 

چون مدل میخوام بهترین مواد رو استفاده میکنم 

2706