2733
2734
عنوان

دیالوگ های ماندگار

484 بازدید | 23 پست

قشنگترین دیالوگی که شنیدید چی بوده ؟

خودم👇🏻

جوکر:چرا باید بخاطره رفتاره خشنم معذرت بخوام؟

اونایی که منو به اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن.

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا باید پشیمون باشم ؟ پشیمونی بابت چی ؟ من اون لحظه رو زندگی کردم حتی ب غلط .. پشیمونی معنایی نداره .. 

خلاصه دیالوگ ی بازیگر مورد علاقم ک تو مصاحبه اش گفته .. ولی اسمش یادم رفته الان ☹

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
اون یکی جوکر که درمورد زنش میگه

اره ماله اونه که مٌرده

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.
2738

جوکر:حاضری برام بمیری

هارلی :آره

جوکر :این که خیلی ساده بود حاضرط برام زندگی کنی؟

......................................

تو دیایی زندگی میکنیم که کلمات بیستر از گلوله ها آدم کشتن

.....................................

سمیه نرو...🤣

به خدا دخترم مانیا هستم😭 همه مانی صدامیکنن منم یه غلطی کردم اینجا زدم مانی 😖
تا حالا به زن ها فک کردی؟ کی خلقشون کرده؟ خدا باید یه نابغه بوده باشه. دیالوگ آل پاچینو در نقش سرهنگ ...

خیلی قشنگ بود واقعا👌🏻👌🏻

جوکر:حاضری برام بمیری هارلی :آره جوکر :این که خیلی ساده بود حاضرط برام زندگی کنی؟ ............... ...

اخری نابودم کرد😂

2706