2737
2739
عنوان

بنظرتون کار درستی کردم نبردمش بستری

| مشاهده متن کامل بحث + 50903 بازدید | 762 پست

بستری کردن خیلی خوبه ..من که با جون دل هر دفعه بردمش..دیگه اون استرس تب بالا و مریضی طولانی مدت رو نداری...هیچ وقت روش های طب سنتی رو رو بچه امتحان نکنین😡 میدونین چقدر خطرناکه

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای وای...اینکارا چیه..نکن..ببرش بستریش کن..عفونت خطرناکه میره تو خونش...خواهشا این روش ها رو بریز د ...

اخه کسی راضی نشد بستریش کنم چون دومین روزش بود بستری شد چهار ردز بخاطره زردی الان مادرشوهرم میگه هر روز میبرنش بستریش کنن 

ببین دخترت تشنج میکنه هااااا 

بعد تا چند سال باید ده تا دکتر بری تا مثه اولش شه

من هنوز عاشقتم. وقتی از همه چیز گذشتی و کنارم زیر بارون ایستادی، وقتی خودت رو جلوی تیرها انداختی تا ازم محافظت کنی کسی شدی که هرگز نتونستم فراموشش کنم. فهمیدم که مقابل عشق تنفر نیست‌….ترک کردنه.ترسیدم فکر کنی ترکت کردم و تو هم من رو ترک کنی.                                                                                       از ۶ آذر شروع کردم به لاغر شدن😘😍خیلی ذوق دارم😋تیکر رسیدن به سایز ۳۸
2740

دکتر بمن گفت نوزاد حتی یه ذره تب کنه هم باید بیاری بیمارستان و خودت مجاز نیستی حتی استامینوفن سر خود بدی 

اونوقت سرماخوردگی و عفونت شدید گرفته بچت ورداشتی اوردب دارو گیاهی دادی؟؟؟

🔵🔵🔵وزن اولیه 
اخه کسی راضی نشد بستریش کنم چون دومین روزش بود بستری شد چهار ردز بخاطره زردی الان مادرشوهرم میگه هر ...

ب مادر شوهرت چه اخه؟جون بچت مهمه سریع ببرش

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

خاکبر سرم بچه 30 روزه رو داری خود درمانی میکنی؟ اگر تهرانی ببر بیمارستان جم بگو میخوام زیر نظر دکتر هرندی بستری بشه اصلا اصلا معطل نکن

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706