2726
عنوان

بنظرتون کار درستی کردم نبردمش بستری

50903 بازدید | 762 پست

دختم سرما خورده شدید بردمش دکتر گف عفونت کرده گلوش خیلی باید بستری بشه من بستریش نکردم اوردمش خونه واسش دارو عطاری گرفتم عطاری بم دوازده گل او عرق اویشن داد بم گف دم کن بخور و عرقو روزی یه لیوان چون بش شیر میدم او یچیزی دیگه نمیدونم چیه به داد گف واسش دم کن بش روزی سه قاشق چای خوری بدهبش دادم الان دوازده گلو خوردم اسهال کردم دخترم هم اسهال میگیره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چرا انتی بیوتیک ندادی

اخه وقتی اونقدری عفونت داره که باید بستری شه یکم ریسکش میره بالا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

واااا بیمارستان اختراع شده هااا

من هنوز عاشقتم. وقتی از همه چیز گذشتی و کنارم زیر بارون ایستادی، وقتی خودت رو جلوی تیرها انداختی تا ازم محافظت کنی کسی شدی که هرگز نتونستم فراموشش کنم. فهمیدم که مقابل عشق تنفر نیست‌….ترک کردنه.ترسیدم فکر کنی ترکت کردم و تو هم من رو ترک کنی.                                                                                       از ۶ آذر شروع کردم به لاغر شدن😘😍خیلی ذوق دارم😋تیکر رسیدن به سایز ۳۸

چجوری همچی سرمای سختی خورده؟ 

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

وای وای...اینکارا چیه..نکن..ببرش بستریش کن..عفونت خطرناکه میره تو خونش...خواهشا این روش ها رو بریز دور مخصوصا برای بچه....اخه چطور با بچه ای که باید بستری بشه این درمان ها رو انجام میدین

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
۳۰ روزه

۳۰ روزه دارو گیاهی فککنم مجاز نباشی ها

زیر ۲ میگن گیاهی تا بشه ندید

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706