2737
2734
عنوان

چطوری چاق شم؟؟

223 بازدید | 31 پست

سلام خانمای گل

ان شالله که حالتون خوب باشه...

من حقیقتا سینه های خیییلی پری دارم یعنی خیلی که میگم خیییلی 

کمرم باریکه دستام باریکه پاهام باریکه😶😶 دلم میخواد یکم(( پاهام چاق ترشه)) اندامم  متناسب تر شه ... راه حلتون واسه چاقی پاها چیه؟؟؟

قربون شما۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سیب زمینی آب پز،من قرص چاقی هم میخوردم ازین قرصای دوزاری عطاری نه آمریکایی بود خداروشکر عوارضی هم نداشت پوستمم عالی کرده بود

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
2738
سیب زمینی آب پز،من قرص چاقی هم میخوردم ازین قرصای دوزاری عطاری نه آمریکایی بود خداروشکر عوارضی هم ند ...

دیگه داروی خارجی خوب گیر نمیاااااد امان از تحریممم

قربون شما۰

من2ماه پیش50کیلو بودم الان شدم 58.کلا وقتی هم چاق میشدم از شکم پهلو چاق میشدم ولی الان پاهاوباسنم خیلی پرشده دلتون بسووووووووزه😀

ولی جدا ازشوخی من قرص مخمرابجو خوردم هم ریزش موهام قطع شد هم پاهاوباسنم پرشد هم پوست وناخنم خوب شد کلا کوبید از نوساخت😂

و من دختر شدم که تورا آرزو کنم...😌🌸
دیگه داروی خارجی خوب گیر نمیاااااد امان از تحریممم

چرا الانم هس خواهرمم میگیره من بچه شیرمیدم نمیتونم بخورم ولی تواسرع وقت حتماحتمامیگیرم

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
2706