2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من راستشوبخوای متاهلم ولی یکی فکرمو بدمشغول کرده.دعا کن واسم ک گولشونخورم

وای خواهر نگوو رابطتو با خدا نزدیک کن و ازش بخواه که خدایی نکرده زندگیت به تباهی کشیده نشه بخدا یه فکر ارزش نداره متوسل شو به اقا صاحب الزمان سوره طلاق و طه زیاد بخون هیچی ارزش نابود کردن دنیا و اخرتتو نداره حتی کسی تو فکر ادمم باشه خیانت محسوب میشه قصدم اصلا نصیحت نیس فقط صحبت دوستانه س میدونم شاید حس کنی از فکرت بیرون رفتنی نیس ولی وقتی با خدا و قران انس بگیری شک نکن میشه  

میسی گلم خیلی اروم شدم

خواهش میکنم گول حرفای قشنگشو نخور در عوض تلاشا و مهربونی های همسرتو با دقت ببین و توجه کن هنوز با اون ریز یه سقف نرفتی پس شوهرتو با اون مقایسه نکن از ته قلبم از خدا میخوام جوری از ذهنت بره که بشینی به حال الانت بخندی

2706