2733
2739
عنوان

سرنوشت ع ن ی

189 بازدید | 13 پست

بچه ها سلام خوبین من مطلقه هستم .یه پسردایی دارم با دخترداییم ازدواج کرده بودن ی سال پیش همه خبردارشدن ک پسرداییم اعتیاد به شیشه داره دختردایبم ازش طلاق گرفت ی هفته پیش .الان این پسرداییم اشغال هرروز زنگ میزنن به مادرم ازش منو خواستگاری میکنه باخواهرش اومدن خونمون خواستکاری .هرروز به گوشی مادرم پیام میفرسته پسره .شده بلای جانم .خدا لعنتش کنه ازش خیلی میترسم الانم زنک زد مامانمم فشش داد بازم ول کن نیس .تنهای نمیتونم خونه بمونم یا بیرون برم از ترسش.اطرفیم از زنش خجالت میکشم بشنوه چه فکری میکنه .چیکار کنم خودم به دخترداییم بگم وحید مزاحم میشه خواستکاری میکنه یانه خانوما کمکم کنید.چطوری به دختردایبم بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودت ب حالتدرد دل ب خانم سابقش بگو از خودت بشنوه ی چیز دیگس.بعدمباهاش برخورد جدی کن بگو ادامه بده ب مزاحمتش ازش شکایت میکنی.یا ب ی نفر ک بزرگفامیله بگید بهش هشدار بده اون اقا خعلیم خوب باشه اصلااااامورد خوبی برا ازدواج نیس

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2738

نه بابا به اون بنده خدا که نگو، بگی چی بشه آخه؟

حرص میخوره فقط

بعدم یا میگه به من چه خب، یا میگه زنگ زدی پز بدی  با فکر بد میکنه. به گوشش میرسه حرفی زد بگو آره چند وقتی هی مزاحم میشد دیگه با کمک خانواده دکش کردیم

اگه بهترین مرد هم بود محل سگم بهش نمیزاشتم چون شوهر سابق دخترداییمه .بعدشم زن سابقش دخترعموشه بعد اون هم برادرش با خواهر زن سابق این ازدواج کرده یعنی دوخواهر جاری هم بودن نمیدونم این سگ باخودش چی فک کرده