2737
2734

ن با کسی رفت و آمد داریم ن پارکی ....هیچ جا 

اه کلا رو اعصابه 

تنها نکته مثبتی ک داره اهل خیانت نیست و قربون صدقه ام خیلی میره 

دخترا بیشعور فامیل هم دیدم بدجور پا میدن ب شوهرم خدایی خوب قیافه هم داره 

ولی همش چسبیده بهم بابا منم آدمم دلم میخاد برم با دوستام چهار نفر ببینم 

رفت و آمد داشته باشم 

دلم میخاد گریه کنم فقط............ امشب دوستش پیام داده بود جشن پاکی همون ترک اعتیاد یکی از دوستا مشترکشون بود هر چی گفتم برو منم بزار خونه مامانم اینا آخرشب بیا دنبالم میگه ن عزیزم الان میرم چنتا پفک و چيپس میگرم تو خونه با هم بخوریم با هم باشیم وای رسیدم خونه بعد شام  داشتم سفره جمع میکردم از پشت منو گرفت بوسید دلم میخاست بزنم لهش کنم 

آخه بابا ی لحظه برو بیرون ن حداقل نمیزاره با کسی رفت و آمد کنم  ینی نمیخاد جز مامان و بابا خودمو خودش با کسی  رفت و آمد کنیم ا

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

شخصیتش طوریه که اینجوری بزرگ شده...وقت گذروندن رو با بقیه وقت تلف کردن میدونه...وقت گذاشتن با عشقشو دوس داره...خودشو برا شما میدونه و شما رو برای خودش...این طرز فکرشونه...شما حالا باید بشینین خیلی مهربونانه بگین دلتون یه کم بیرون میخاد با هم برین کوه و این جور چیزا....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شخصیتش طوریه که اینجوری بزرگ شده...وقت گذروندن رو با بقیه وقت تلف کردن میدونه...وقت گذاشتن با عشقشو ...

من همش فکر میکنم این جور آدما افسرده ان

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
2731
2738

خدااااااااااااااااااااایا 

یکی میاد میگه شوهرم بهم اهمیت نمیده منو نمیبینه توجه نداره خیانت کرده ناراحته

یکی هم مثل شما که شوهرت دوست داره ناله میکنی و ناشکری میکنی و  بنده خدارو مریض میکنی و میگی افسرده😐

قدیما به بچه ها میگفتن بازیگوشی نکن🤨الان میگن گوشی بازی نکن😁🤣
چی بگم بخدا میگم اهل رفت و آمد نیست زیاد 

خوب همش غمگینه؟ گریه میکنه؟ اضطراب داره دعوامیکنه؟

احتمالن فقط درونگراست یا اعتماد به نفس کمی داره اون را نمیتونی تغییر بدی روابط اجتماعی خودت را تغییر بده با دوستات تنهایی بیرون برو