2737
2739

راستش جونم براتون بگه من قمی نیستم اما شنیدم اجناس توی قم قیمتشون مناسبه😀 میخام بیام برای جهیزیه ام اونجا خریدکنم(البته لوازم برقی اینا نه)

جایی که مبل شیک باقیمت معقول داشته باشه رو معرفی میکنین لطفا؟؟اگه هم پیج داره ادرسشو بدین لطفا...

اگه جایی روتختی شیک هم داره لطفا معرفی کنید

مرسی بوس😎☺

کاسه گران وکلهری وقایم شهر قیمت مناسب باید بگردی تا شیک پیدا شه 

بلوار وزنبیل اباد شیک ولی گرون 

کمجاچوب تو پاساژ عصر جدید شیک وگرون 

بقیه وسایلا هم بازار مرکزی 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اطراف قم یک سری شهرک مبل هست برای خرید  اما شهرک ولیعصر تهران بازم بهتره  والا قمی ها می ...

بخدا من رفتم تهران البته ن برای مبل

رفتم شوش

همهههه رو کردن تو پاچم

برگشتم

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
2738
واقعا؟؟ من میخواستم برای خرید دکوری اینا برم شوش😶

ن واقعااااا گرون میدن

من خییییلی پشیمون شدم

واااقعا با قم مقایسه کردم دیدم افتضااااح کردن تو پاچم

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
شهرک ولیعصر مبل داره؟؟ اخه قیمت هارو باتهران مقایسه کردم قم خیلی مناسبتر بود

اره 

من انجا خریدم 

والا تمام اطرافیان من از قم امدن تهران خریدن 

خودم سرویس خوای جهاز از قم خریدم راضی نبودم از چوبش 

اما کلا برای جهاز میگن ملایر بهترین چوب و منبت رو داره و خییلی ارزونتر در میاد

ن واقعااااا گرون میدن من خییییلی پشیمون شدم واااقعا با قم مقایسه کردم دیدم افتضااااح کردن تو پاچم

شوش که بنداز بنداز 

فقط جمعه بازارش خوبه برید 

ما خودمون شوش خرید نمیکنیم

صالح اباد تو تهران خوبه برای جهاز سر بزنید بعد بهشت زهرا میشه

ن واقعااااا گرون میدن من خییییلی پشیمون شدم واااقعا با قم مقایسه کردم دیدم افتضااااح کردن تو پاچم

عههه

یکی به من گف دکوری شیک وخاص میخوای برو شوش خیلی خوبه میخواستم برم اونجا

قم کجا دکوریِ شیک داره؟؟

2706