2737
2739
عنوان

شوهر خودخواه😕

386 بازدید | 20 پست

سلام دوستان ..لطفا از تحربیاتتون بگید با شوهر خودخواه و زورگو که به کل من رو از فامیل و خانواده جدا کرده و همیشه طلبکاره و محدود کرده جز نشستن و خوابیدن تو خونه کاری ندارم....یه پسر ۴ ساله دارم...دیگه عرضه بهم تنگ اومده ولی جرات رفتن ندارم از حماقتمه میدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
خدا صبرت بده فقط اونکه درست بشو نیست لنگش اینجا ست پیش من البته یا این تفاوت که فقط دوست داره با خ ...

بله برای منم با خانواده فقط...اونا رو دوست دارم ولی هر وقت خودش دلش بخواد.

از وقتی که ۶ ماهه حامله بودم جاش رو ازم جدا کرده....همیشه به فکر جدایی هستم...ولی جربزه این کارو ندا ...

خب چرا دلیلشو پرسیدی؟؟شایدازون ادماس که عادت داره کسی پیشش نخوبه😁😁

خدایاشکرت

شوهر منم همین بود‌. تا سر کوچه میخواستم برم خواهرشو آویزون میکرد بهم. اونقدر روی حقم ایستادم که دیگه عادتاش از سرش افتاده. بعدها فهمیدم دست خودش نبوده تربیت خانوادگیشونه.

آخر مسیر زندگی هیچی نیست... زندگی همین مسیره. ازش لذت ببر. پسرای خوشگلم، مامان کوچولو عاشقتونه  
شوهر منم همین بود‌. تا سر کوچه میخواستم برم خواهرشو آویزون میکرد بهم. اونقدر روی حقم ایستادم که دیگه ...

این مدلش اینه که هر چیزی باعث خوشحالیم میشه روش مانور میده و اذیتم میکنه