2737
2739

یک سالو نیمه عروسی کردم از همون اول اقدام به بارداری کردم و خبری نشد دکتر میرفتم میگفتن تا یه سال طبیعیه یه سال صبر کردیم بعد که رفتم دکترم برا شوهرم آزمایش نوشت آز که دادیم وقت نکردم برم دکتر خودم و یه دکتر دیگه نشون دادم  و گفت اسپرمش ضعیفه براش یک ماهه دارو نوشت گفت یک ماه دیگه دوباره آز بده اگه تغیر نکرده بود دوباره یه دارهایی باید بنویسم شاید یک ملیون بشه😐همون ماه داروهارو خورد بعد با خودم گفتم مگه اسپرم نباید ۷۰روز طول بکشه تا تولید بشه این چجوری یک ماهه خوب میشه بعد یک ماه دوباره آز داد دیدیم تغیری نکرده بردم پیش دکتر خودم گفت بره اورلوژی کار من نیست

شوهرم رفت پیش یه دکتر خوب اونم براش قرص ویتامین نوشته بود بدون اینکه بگه سونوگرافی چیزی بده گفته بود ۳ماه اینارو بخور خوب میشی من باز قبول نکردم گفتم برو یه دکتر دیگه رفت و اون دکتر براش سونو نوشت و تو سونو گفته بود که واریکوسل درجه یک داره و برد پیش همین دکتر که براش سونو نوشته بود گفته بود عمل باید بشی😐 و من اینترنت سرچ کردم  دیدم گرید یک با دارو خوب میشه عمل شاید بدترم بکنه خلاصه شوهرم جواب سونو رو به دکتر قبلیش نشون داد و اونم دوباره گفته بود همون قرص ویتامینارو بخور خوب میشی شیش ماه دیگه هم اقدام کردیم خبری نشد دیگه خسته شده بودم اعصابم خورد بود نا امید شده بودم

به شوهرم گفتم بریم مشهد مرکز نا باروری و شوهرم یه مرکز دولتی پیدا کرده بود من قبول نکردم چون به این نتیجه رسیدم تا پول خرج نکنی کسی دلش برات نمیسوزه

اینترنت سرچ کردم دیدم بیشتریا نوین نتیجه گرفتن حتی خواهر خودمم بعد ده سال همون ماه اول جواب گرفت خلاصه رفتیم نوین ((چون خصوصیه هر ماه از ازدواجت هم بگزره قبولت میکنن))وقتی رفتم همون اول شوهرم آز داد و گفتن نرمال شده همون قرصا تاثیر گزاشته و منو سونو واژینالی کردن و گفتن تنبلی داری😞😞😞 بهم دارو دادن قرص دادن و گفتن کی اقدام کنیم  هیچ امیدی نداشتم چون هیچ علائمی نداشتم شایدم داشتم چون قبلا هم اینارو داشتم گفتم اینم مثل ماهای قبله فقط یه شب یه کمر درد شدید گرفتم دوروز از پریدم گزشت و روز سوم رفتم آز دادم دل تو دلم نبود تا شب که جوابش بیاد باورم نمیشد جواب آزمایشم مثبت شده بود😭هنوزم باورم نمیشه مامان شدم

سعی میکنم با هر کسی مثل خودش رفتار کنم   پس باهام خوب باش تا باهات خوب باشم    

زشته🙈🙈

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با کار بد بد 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

لطفا مسخره نکنین من فقط اومدم تجربه خودمو به خانومایی که منتظر نی نی هستن بگم

2740
مبارکه.منم این ماه مامان شدم خیییییییییلی خوشحالم

مال شمام مبارکه به سلامتی بقلش کنی

لطفا مسخره نکنین من فقط اومدم تجربه خودمو به خانومایی که منتظر نی نی هستن بگم

خیلی خیلی مبارکت باشه عزیزم

با امید ، لطف و عنایت خدایم منم هم مامان شدم، پروردگارم سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم.