2733
2739
عنوان

بچه های رشته ریاضی؟

166 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها..من رشتم تحربی بوده..میخوام کنکور ریاضی بدم..ایا با این درصدا میتونم رتبه زیر۵۰۰۰بیارم؟ادبیات۵۰ دینی۹۰ عربی۵۰ زبان۴۰

ریاضی۱۰ فیزیک۱۰ شیمی۵۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما با این درصدا تو همون تجربی موفق تری اگ زیست ی 20درصد بزنی  

درصدای امسالم همین بود..بازیست۴۵.رتبه خوبی نیاورذم..الان رشتم مهندس صنایع غذایی هست ولی ب سرم زده کنکور ریاضی بدم

درصدای امسالم همین بود..بازیست۴۵.رتبه خوبی نیاورذم..الان رشتم مهندس صنایع غذایی هست ولی ب سرم زده کن ...

آزاد انتخاب رشته کردی ؟ با این درصدا پرستاریه آزاد میاوردی بااین  درصدا ترازت باید بالای 7000باشه 

2738
آزاد انتخاب رشته کردی ؟ با این درصدا پرستاریه آزاد میاوردی بااین  درصدا ترازت باید بالای 7000با ...

اره۷۲۰۰ بودم..نه هزینشونداشتم بدم..شبانه صنابع غذایی قبول شدم اما خیلی دودلم....

اره۷۲۰۰ بودم..نه هزینشونداشتم بدم..شبانه صنابع غذایی قبول شدم اما خیلی دودلم....

اگه به رشته های فنی علاقه داری کنکور ریاضی شرکت کن ، الان دیگه کسی ریاضی نمیره شرکت کننده کم شده و هم اینکه پذیرششون زیاده ، با این درصدایی که گفتی مطمئن باش برق معماری عمران همه جا جز شهرای بزرگو میاری