2737
2739
عنوان

مرگ نوزادم

| مشاهده متن کامل بحث + 3047 بازدید | 76 پست
میگن مریضی متابولیک هستن من و شوهرم دخترعمو وپسرعمو هستیم پچرا یه پسر سالم دارم چرا نوزادم ازم میگیر ...

دقیقا خواهر من و شوهرش پسرعممو دخترعموان. عزیزم، بخدا می‌دونم خیلی سخته. ولی شکر کن بچه سالم داری. خواهر من تازه دومی رو زایمان کرده با هزار استرس که نکنه مثل اولی باشه. خدارو شکر بچه اول شما سلامته. خدا حفظش کنه. دلت شکسته برای خواهرم دعا کن. دعا کن پسرش سالم باشه. خواهرم میگه فقط کااااااش این یکی سال باسه دیگه بچه نمیارم. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😭😭😭😭😭من خوب درکت میکنم عزیزم 😭😭

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2740
دقیقا خواهر من و شوهرش پسرعممو دخترعموان. عزیزم، بخدا می‌دونم خیلی سخته. ولی شکر کن بچه سالم داری. خ ...

ایشالا که اون سالمه .من بچه هام همون اول تولد حالشون بد میشه وتو کما میرن اولی شیس روز دومی ده روزش بود  یهو بی حال میشه کلا گریه نمیکنه همش خواب الود بعد یپتشنج بعد کما میرن دوروز بستری ومیمیرن.بهم میگن احتمال جنس دختر اینطو میشه

خدا پسرت رو بهت ببخشه   اول درمان کن بعد اقدام انشالله ایندفعه بمونه واست

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
ایشالا که اون سالمه .من بچه هام همون اول تولد حالشون بد میشه وتو کما میرن اولی شیس روز دومی ده روزش ...

دوست داشتی بیا اینجا   همه همدردتن خوب درکت میکنن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2957813/مادرهایی-که-بچه-از-دست-دادین-والان-دوباره-یا-اقدامین-یا-باردارین-و-یا-هم-دوباره-مامان-شدین-بیان-با?postId=111409171

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2706