2737
2734
سلام.  منم همینطور اصلا برای خرید جهیزیه نظری نمیدادم، چرا مثلا میگفتن فلان چیز چه رنگی؟ منم ب ...

احسنت درستشم همینه آفرین به شوهرت 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
البته بگما منم فقط شوش خودم رفتم و خرید مبلم بقیه رو همشو سپردم به دایی و زندایی چون سنون به ما نزدی ...

تو روحت 😂😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز،من فقط پارچه مبلی جهازم رو انتخاب کردم،اینم میرفتم کلاس،بغل کلاسم بود. هیچ کدوم از وسایلم ...

توام که مث منی منم نود درصد جهازمو ندیدم 😁

2731

خرید جهیزیه منم همینطور بود فقط یه روز وقت گذاشتم، دقیقا یک روز😁یه روز با مادرشوهر و پدر شوهرم رفتیم تهران خرید کردیم و تمام، هر بار میرم خونه همسرم میبینم مادرشوهرم طفلک یه چیزی خریده گذاشته ،همه رو هم خودشون زحمت کشیدن چیدن، منم همش درس و امتحان دارم آخه

😒😒😒😒

چرا اینجوری نگاهم میکنی بیشتر شوق و ذوق به خاطر تحصیلاتش و. جهازش و عروس شدنش میباره تا اینکه آموزش بده بهمون سخت نگیریم والا همه بدونن مامان باباشون بی دغدغه همه چی میتونن واسشون بخرن حرص و جوش نمی‌زنن حرص و جوش رو اونی میزنه که مامانش پیر و مریضه نمیتونه واسش بره خرید اونی میزنه که پول نداره اگه یه چیزی رو خوشش نیومد بره دوباره بخره حرص و جوش رو اونی میزنه که باید طبق بودجه خرید کنه و بدونه با پولش چی بخره چی نخره تازه اونایی که میخره چه قیمتی بخره که پول واسه ضروریات کم نیاد یا مثلا چیو اول بخره چیو بذاره اگه پول زیاد اومد بخره حرص و جوش نزدن و سخت گیر نبودن تو شرایط خوب کار سختی نیست 

توام که مث منی منم نود درصد جهازمو ندیدم 😁

من فصل امتحاناتم بود،نمیخواستم به مامان اینا هم فشار بیاد.دست مامان درد نکنه،سنگ تموم گذاشتند انصافا.هر چی نیاز بود با جنس خوب تهیه کردند.

مبلم رو دوست نداشتم،امسال بعد از شش سال زندگی عوض کردم.ویترین هم رد کردم رفت.

اصلا ارزشی نداره که آدم بخواد ناراحت بشه و غصه بخوره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

من مامانم ازوقتی کوچیک بودیم منوخواهرم شروع کردبخریدکردن جهیزیه برامون طوری ک وقتی ک عقدکردم کالاهای بزرگم فقط مونده بود ک دیگ واسه اونا خودمم همراهشون رفتم براچیدن هم مامان وخواهرم وعمه هام وزنعموهام.

2740
هه فکر کردم میخوای بگی دلت شکسته و اصلا اون جیزهایی که میخواستی رو نگرفتن برای من این طوری بود خواه ...

نه من از مشکلاتم هیچ‌وقت تاپیک نمیزنم چون اینجا کمکی بهم نمیکنه.

ببخشید اگه تاپیکم باعث شد یاد خاطرات بدت بیفتی نمیدونم وضع مامانت چطور بود یا چرا این کارو کرد ولی میدونم این چیزا هیچ‌وقت تضمین خوشبختی ادما نیست تو میتونی با رشد و بالاتر کشیدن خودت کاری کنی که حتی مادر و خواهرت هم حسرت داشته ها و علم و هنرت رو بخورن نه اینکه تو حسرت چهارتا تیکه جهاز و سیسمونی خواهرت رو بخوری البته میدونم دردت جهاز نیست و دردت بیشتر تبعیضیه که بین تو و خواهرت گذاشتن ولی میتونی گذشت کنی و با رفتارت شرمندشون کنی حسابی

آن شاللله خوشبخت شی  خودت که رفتی تو خونه همه رو باید جابه جا کنی دوباره

مرسی عزیزم نه بابا تنبل تر ازین حرفام 

خوب میچینن ایشالا رفتم خونم میخوام فقط بخوابم 😂

مبارکتون باشه .انشالله ک خوشبخت بشید 

همچنین عزیزم ❤

آره چون واسه منم همین کارو کرد😂😂😂😂

چه خوب مث خودم چندتا پیدا شد😁

خب چه عجله ای بود ازمونت میدادیی بعدننننن عروسیییی 

عروسی بعد آزمونه دیگه ولی فاصلش کمه.اخه بس نیس سه سال انتظار؟یه سالم که دوست بودیم.

جهازمو که مجبورن بخرن عروسی هم دیر بگیرن چون قیمتا هی میره بالا و پول تو دستشون یه وقت خرج میشه

تو این شرایط پر استرس چطوری درس مسخونی من موندم

آیا تو استرسی دیدی توی حرفای من؟😂استرس کجا بود جور میشه همش

2706