2737
2734

سلام مامانا دختر هشت ماهم دو هفته پیش با صورت خورد به مبل و بالای گونش یکم پایین تر از چشمش ضربه خورد و کبود شد الان تقریبا خوب شده انا دقیقا جای همون ضربه وقتی میخنده فرورفتگی پیدا میکنه چون اثر کبودیش خیلی کم معلومه مشخصه دقیقا تو جای همون کبودیه. خیلیام گفتن تو این چند روز دخترت چال داره حالا این چاله رو محل چال لپ نیست بالاتره و بدجاییه ممکنه خوز شه کسی تجربشو داشته خیلی ناراحتمو عذاب وجدان دارم میترسم همیشه بالای گونش و زیر چشمش بزرگم شه فرو بره وقت خندیدن

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت

دکتر نبردیش

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کسی از مامانا در مورد کوچولوش چنین تجربه ای داشته؟ خوب شده آیا؟

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت
2740
دکتر نبردیش

نه شوهر من اصلا نمیذاره میگه چی کار بچه داری خودش خوب میشه خیلی بیخیاله ولی من نگرانم

منم بچه بودم از پله ها افتادم از همون موقع رو استخون زیر چشم ی چال بود تو هوای سرد قرمز میشد و بیشتر وقتی میخندیدم مشخص میشد ولی الان ک چاق شدم خیلی کم تر شده 

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
مثل ملیکا شریفی نیا.....نمیدونم ببرش دکتر زیبایی نظرشو بپرس

احتمالا ببرمش دارم سکته میکنم از ناراحتی

عزیزم نوه عموم از پله افتاد الان بعد سه سال جاش مونده وقتی میخنده گود میشه بالا گونش،دکترم بردنش دوسه جا گفت اون ناحیه غضروفش مث اینک فلج شده  ولی اصلا عیبی محسوب نمیشه ماها ک درجریانیم دیگ برامون عادی شده

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
2706