2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قراره جای مسکن مهر بیاد انگار

خدا کنه بیاد ما یکی بخریم☹️

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2728
2738
مسکن مهر های شهر ما خیلی مقاوم و محکم ساخته شدن 

خداروشکر راستش اولین بار میشنوم...تو شهر ما دو تا از اشناهامون هستن هر دفعه یه جاش میلنگه گذاشتن فروش

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
خداروشکر راستش اولین بار میشنوم...تو شهر ما دو تا از اشناهامون هستن هر دفعه یه جاش میلنگه گذاشتن فرو ...

آره مسکن مهر قصرشیرین باد اومدآوارشد

مسکن مهر سرپل ذهاب با زلزله خاک شد

مسکن مهرو برا کاهش قیمت مسکن ساختن کم نشد هیچ چندین برابر شد ولی باز از مستاجری بهتره نیست؟

عزیزم من هر جا مسکن مهر دیدم اصلا خوب نبود همون سرپلم باید دیده باشی تو پیلوت خونه گل ریخته بودن واقعا فاجعه هست‌..بری تو خونه ای که هر امنیت جانی نداشته باشی و هر بار یه قسمتش مشکل دار بشه واقعا ارزش نداره

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
خداروشکر راستش اولین بار میشنوم...تو شهر ما دو تا از اشناهامون هستن هر دفعه یه جاش میلنگه گذاشتن فرو ...

ما الان 9 ساله خریدیم مسکن مهر خیلی راضیم

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 
2706