2733
2734
عنوان

کسی میدونه سنجد تازه کی فصلشه؟؟

499 بازدید | 27 پست

سلام خانما

هر بار سنجد خریدم کرمو و سفت و خشک بوده....میخوام سنجد تازه و سالم بخرم...از کجا میتونم سنجدی که تازه برداشت شده بخرم؟؟؟سنجد محصول کدوم استانه؟؟؟

بازار تهران سنجد تازه داره؟

در دوره ای که ازآن اوباش است؛بهتر است اعتماد و اندیشه تان را پنهان کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سنجد محصول کدوم استانه؟؟؟؟

دوست همسرم تو باربریه..میخوام ببینم اگه گذرش افتاد به اون استانی که سنجد داره برامون بیاره

ما قزوین هستیم این طرفا پر سنجد شوعرم ۴ کیلد اورد من اصلا استفاده نمیکنم شما واسه چی مصرف می کنید

وای دلت میاد میوه به این خوشمزگی نخوری

من و دخترم عاشق سنجدیم

من پودر میکنم قاطی شیر برای پوکی استخوان میخورم

قزوین سنجد داره؟؟؟

ما قزوین هستیم این طرفا پر سنجد شوعرم ۴ کیلد اورد من اصلا استفاده نمیکنم شما واسه چی مصرف می کنید

من گوشتشو رنده میکنم با غذا با ماست میدم بچه ها 

برای زمان اسهال هم خوبه 

پودرش کنی با شیر بخورید برای استخوان خوبه 

دفعه آخر بهم گفتن اویل آذر سنجد خوب میاد بازار 

الان شما میگید سنجد دارید !

وای دلت میاد میوه به این خوشمزگی نخوری من و دخترم عاشق سنجدیم من پور میکنم قاطی شیر برای پوکی استخ ...

من دو کیلو از باغ پدر شوهرم اوردم اورگانیک خدای خیلی خوشمزه تر از سنجدای ت بازار

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
من دو کیلو از باغ پدر شوهرم اوردم اورگانیک خدای خیلی خوشمزه تر از سنجدای ت بازار

نوش جووونتون

2706