2737
2734
عنوان

کسایی که بینیتونو فانتزی جراحی کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 51 پست
برا من از داخل زده بود

دیدم قشنگه طبیعی

تو نفس کشیدن مشکلی نداره؟

کدوم شهر وکدوم دکتر جراحی کردین؟

من این مدلی دوست دارم 

دکترجهانیان عمل کرده ۶تومن

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها بینی مائده محمدی عروسکی محسوب میشه؟؟؟؟

نیمه فانتزی

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
چقدر عالی شده خوشبحالت من ک عمل کردم انقد زشت شده ک همه میگن عمل نمیکردی قشنگت تر بودش ک😑 تو فکرش ...

کدوم دکتر ؟کدوم شهر؟

2728
من طبیعی مایل به نیمه فانتزی اصلااااا جای بخیه ندارم حتی همون روزای اولش😍 بخای عکسم میزارم برات ...

میشه دوباره بذاری؟ 

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2740

منم نیمه فانتزی عمل کردم ولی کناره های بینیم اصلابخیه نخورده دکتردست نزده خواستم برم بعدابرام بگیره وای میگن جاش میمونهشماهاکه عمل کردین جاش چقدرموند؟

برگریزان دلم رانوبهاری آرزوست...
نه اصلا قرمز نیست طبیعیه  مرسی گلم  دکتر حسین ختمی یکی از بهترین جراحان و با وجدان ترین ...

کدوم شهر گلم؟

دیدم قشنگه طبیعی تو نفس کشیدن مشکلی نداره؟ کدوم شهر وکدوم دکتر جراحی کردین؟ من این مدلی دوست دارم ...

نه

نفس کشیدن مشکلی ندارم

اما رعایت خییییلی کردم

مراقبتاش بعد عمل رو خیلی حواسم بود تا خوب موند

خوش رفتار

هزینه عملم شد ۸/۵

اگر تهرانی من تعریف کلانتر هرمزی رو شنیدم

دوستام عمل کردن قشنگه

برا انتخاب دکتر وسواس داشته باش

با یه عمل ایشالله همونی بشه که میخای

ترمیم واقعا روحیه ای برای آدم نمی مونه😕

نه نفس کشیدن مشکلی ندارم اما رعایت خییییلی کردم مراقبتاش بعد عمل رو خیلی حواسم بود تا خوب موند خ ...

من فقط تایه هفته مراقب بودم بعدشم مبخندیدم گریه میکردم غذای سفت خوردم ممکنه خراب بشه بینیم ؟الان دوهفتس عمل کردم

برگریزان دلم رانوبهاری آرزوست...
نه نفس کشیدن مشکلی ندارم اما رعایت خییییلی کردم مراقبتاش بعد عمل رو خیلی حواسم بود تا خوب موند خ ...

من که خانوادمو به زور راضی کردم برا عمل ترمیم اصلا فکرشم نمیتونم بکنم😫

چشم

مبارکت باشه گلم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2706