2737
2739
عنوان

از کدوم کاربر خیلی خوشتون میاد تگش کنین😀

| مشاهده متن کامل بحث + 4290 بازدید | 838 پست
خوبي عزيزم؟ني ني مون چطوره؟😁🥰

فدات ملسي مام خوبيم خودت خوبي جيگر ازصبحه اينقدرول ميخوره 😀😐احساس ميكنم كلي ماهي توشكممه😻😆

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@sachli888    

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
مرسی نفسم 😘😘 خجالت زدم نکن قربونت برم 😚😚

خدا نکنه💙💋💙💋💙

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2731
فدات ملسي مام خوبيم خودت خوبي جيگر ازصبحه اينقدرول ميخوره 😀😐احساس ميكنم كلي ماهي توشكممه😻😆

ااااي جونم چ حس خوبي♥️خدا نگهدار هر دوتون باشه😘🧿

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
اميدوارم دوستت خوشبخت بشه اشكال نداره ايشالا عروسي بعدي.....😁 اينجا خودمون عروسي ميگيريم دور همي.. ...

😂😂😂😂

حالاببینتم خفم میکنه😂😂😂

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
@neginnn864213     @zndgi    

عاشوووقتم من

@آیسایا    

@parrrri    

@دلبررر    

@فاطي_٧٨    

@nafassss99    

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
قربونت....اميدوارم هميشه خوب باشي....نباشي هم جات خاليست و بيادتيم......🥰😘 موفق باشي مهسا گلي🌹

فداتشم عزیزدلم

مرسی مهربونم همچنین

منم خیلی دلم برات تنگ میشه اما بخدا اصلا وقت نمیشه خوابگاهی هم هستم باید همه کارامو خودم بکنم

فداتم ک

😘😘😘😘😘😘😘😘😘

2740
😂😂😂😂 حالاببینتم خفم میکنه😂😂😂

دليلت مقبوله....دركت ميكنه يقيناً.....

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

@چشم_چشم_۲ابرو   ❤❤

@shirin_bahari   ❤❤

@nafasam1370   هنوزم پستات و ببینم لایک میکنم اگه من و دوست خودتون بدونین🤪❤❤❤❤

ممنانم پرییییییی سایت 🤪😍❤❤

تاپیکامم لایک کن خیلی پرفکتن😎😎

اعتماد به سقف سایتم منم 🤣🤣🤣🤣🤣

Everything started from a dream❣️