2737
2734

سلام خانما پوست دختر من خیلی خشک و حساسه من مجبورم دایم براش چربش کنم براش کرم آتوپیس آیروکس می زنم بعضی وقتا روغن بادام بعضی وقتا هم روغن آفتاب گردون هرچی براش میزنم دونه می زنه شما چی استفاده می کنید راضی هستید؟ یه سوال دیگه الان که هوا داره سرد میشه هر روز نمی تونم ببرمش حمام صورتشو با دستمال مرطوب تمیز کنم ضرر داره؟

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

اره

دستمال مرطوب اصلا خوب نیست

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روغن بچه بزن ویا روغن زیتون بله ضرر دار مخصوص با عطر باشه دسمال مرطرب مخصوصص صورت بیار 

گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود....گاهی گمان نمیکنی ک میشود....گاهی هزاران دعا بی استجابت است...گاهی نطلبیده نخواسته قرعه بنام تو میشود..... 
2731

بهتر کمی حوله خیس کنی صورتشو تمیز کنی

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

من هیچوقت دستمال مرطوب استفاده نمیکنم 

فقط مواقعی که میریم بیرون یا مهمونی نیاز باشه واسه تمیز کردنش استفاده میکنم . هر موقع پوشکشم تعویض کنم میشورم . دست و صورتشم مرتب با آب میشورم خونه گرمه دیگه هیچی نمیشه 

واسه پوستشم لوسیون بچه میزنم 

2738
بهتر کمی حوله خیس کنی صورتشو تمیز کنی

این کارو می کنم ولی الان دیگه بیشتر از چهار پنج روز یه بار نمیشه بردش حمام غذا می خوره همه صورتشو کثیف می کنه 

این کارو می کنم ولی الان دیگه بیشتر از چهار پنج روز یه بار نمیشه بردش حمام غذا می خوره همه صورتشو کث ...

عزیزم اگه دمای اتاقت متعادل

سرما نمیخوره

من هیچوقت دستمال مرطوب استفاده نمیکنم  فقط مواقعی که میریم بیرون یا مهمونی نیاز باشه واسه تمیز ...

والا همین کارو می کنم گفتم الان که هر روز نمیره حمام ببینم صورتشو میشه این طوری بعضی وقتا تمیز کرد یا نه

والا همین کارو می کنم گفتم الان که هر روز نمیره حمام ببینم صورتشو میشه این طوری بعضی وقتا تمیز کرد ی ...

نه عزیزم اصلا تا جایی که میتونی استفاده نکن از دستمال آب از همه چی بهتره

نه عزیزم اصلا تا جایی که میتونی استفاده نکن از دستمال آب از همه چی بهتره

چشم ممنونم 

2706