2733
2734

فکر نمیکنم راه حل داشته باشه مثلا من خودم یهویی حلقه کمر زدم دیدم بلدم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
واقعا تاثیر داره؟

اره خيليييي 

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حلقه سنگین بزن ولی فقط روزی ۲۰ تا ۳۰ دقه بیشتر نزنی که به کمرت اسیب میزنی و اینکه حلقه رو با شدت نزن ملایم بزن طوری نمیشه

الهی؛ مرا آن ده که آن به  ( وزن شروع ۸۰😔  وزن هدف ۶۵😁)
2731
2738
شما زدی؟ روزی چقدر؟ حلقه تون حرفه ای بود؟

دو تا يه رب يا دو تا بيست ديقه ميزدم بينش فاصله ميدادم

حلقم خيلي خوبه ماركه تن زيپ

اما از شانسم كمر درد ميگيرم جديدا ميزنم چند وقته نميزنم فقط باشگاه ميرم

اما قشنگ دوره كمر كوچيك ميشه با حلقه

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
دو تا يه رب يا دو تا بيست ديقه ميزدم بينش فاصله ميدادم حلقم خيلي خوبه ماركه تن زيپ اما از شانسم كم ...

از امروز با انگیزه تر شروع میکنم پس به امید خدا😍

ممنون دوستم

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃
از امروز با انگیزه تر شروع میکنم پس به امید خدا😍 ممنون دوستم

قربونت عزيزم

تو ميتووووني مطمئن باش

تا عيد چيزي نمونده تو ميتوني تا عيد خوشگل كني كله فاميل دهنشون باز بموني از خوش هيكليت