2737
2739
عنوان

بچه ها دیشب کلی حرف بین منو شوهرم زده شد منم گفتم از اسفند تا حالا...

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 77 پست

تو که این مدل خرید و دوس نداشتی پس چرا به رو اوردی و به شوهرت گفتی؟ حالا هم برو خرید کن تا این بحث ریشه نگرفته 

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیرم خب شاید شوهرت حواسش به این چیزا نیست..تو یادش بنداز..

منم چیزی بخوام خودم میگم نمیمونم شوهرم بگه

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2731

منم با شوهرم همیشه همینجوری رفتم خرید ، هروقت میگفتم برید لباس بخریم میگف میخای چیکار همینا خوبن تازه رفتیم و ازاین حرفا . الان دیگه حوصلم نمیگیره والله خودم میرم میخرم برا خودم با پول خودم

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali

منم از سال نود ی خرید درست پ درمون نکردم عید عروسی خواه م بود شوهرم پاشده اومده میگه بیا بریم ی دست لباس درست و حسابی بخر جلو خواهرات و شوهراشون آبرومون نره

زبون خوش بلد نیستن انگار

فقط درد و دل بود لطفا نگید تقصیر خودته و ال و بل ک شما تو زندگی کسی نیستین

2738

بگو پولشو بریز واسم نم نم خودم خریدامو میکنم...کاش ی جور حرف میزدی ک ماهانه ی پولی بهت بده

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
این خرید اینجوری و زورکی اصلا لذتی برام نداره

چرا داره

چون اون متوجه اشتباهش شده

مردا انقدر خنگن ک تا اینجور چیزارو نگی نمیفهمن مثل شوهرمن😖😖😖 بعد ده سال زندگی.

بعدش میگم بهش میگه تو کی گفتی من نبردم😳😳😳

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
پاشو برو ول کن بابا

تو حال منو نمی فهمی.

دوران بارداریم رفت یه گوشی ۶۰۰ تومنی برای زن داداشش خرید ولی یه شلوار گشاد ۲۰ تومنی برای من نخرید. تا روز زایمان با شلوار لی رفتم بیمارستان. زیر شکمم زخم شده بود

اع چه خوب,منم میتونم بیام؟

اره میتونی چرا نتونی

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2706