2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جدييي ?شما هم باردارين ؟ من از ديشب اينجوري شدم حس پريود دارم 😑 

شیاف بزار

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

فقط اومدم بگم خوشابحالتون که باردارید.هرکی خواست براش صلوات میفرستم برای سلامتی خودش وتوراهیش.

منم دیروز ای یو ای شدم محتاج دعاهاتونم شدید.😪😪

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم

نه من تازه دوماهه زایمان کردم ولی دقیقاً همین طور بودم..آره مثل پریود حس داشتم ..هنوز کمرم که انگار ...

به سلامتي شما هم اكو قلب رفتين ؟من نميدونم چرا دكترم نوشته ازمايشها هم سالم بوده 

فقط اومدم بگم خوشابحالتون که باردارید.هرکی خواست براش صلوات میفرستم برای سلامتی خودش وتوراهیش. منم ...

توكل بر خدا داشته باش از ته دلم هميشه دعام واسه اونايي هست كه نيني ميخوان 🙏🏻 اميد به خدا انشالله دامنتون سبز بشه 🙏🏻

توكل بر خدا داشته باش از ته دلم هميشه دعام واسه اونايي هست كه نيني ميخوان 🙏🏻 اميد به خدا انش ...

ممنون گلم,ایشالله شمام دردات ساکت شن وکوچلوت روسلامت بغل بگیریش.برات صلوات فرستادم.من که سه ساله تمومه منتظرم

2706