2733
2734

من سوال یخچال رو خیلی ازم میپرسن 😹😹

مسیر اصلی ترددم توی خونه اس

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من سوال یخچال رو خیلی ازم میپرسن 😹😹 مسیر اصلی ترددم توی خونه اس

😂😂

خوبه منم همش سرم تو یخچاله ینی حتی تگه قصد خوردنم نداشته باشم میرم درشو باز میکنم ببینم داخلش چی هس 

با خدا باش پادشاهی کن😇

ما فقط 3 و 6 رو داریم! 

بقیش رو استفاده نمی کنیم! 

ولی یکی از سوالات رایج خونمون کنترل کجاست هست😁

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2738

من تو خونه بابام بودم همش با مامانم درگیر بودم سر کی این دمپایی رو خیس کرده، من خیس نمیکردمااااا ایندفه مامانم خیسشون میکرد و هروقت بش میگفتی میگفرفتم دستشویی رو شستم  

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
یه چیزی که میمونه یه جا بابام میگه میخوای بگم اقای فلانی (فامیلیه همسایمون) بیاد جمش کنه 😑

ماهم همسایمون سبزی فروشه هروقت سفره جمع نمیکنیم میگه بذار زنگ بزنم اقای امیری بیاد جمع کنه سفره رو

قیافه من هروقت که میام نی نی سایت وبا عنوان تاپیکا رو به رو میشم😂😂😂😂 
2706