2733
2739
عنوان

چرا ترکید اون خانمی ک رفت سراغ گوشی شوهرش چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 147 پست
میگه من دوست دارم بهت خیانت نمیکنم ولی مثه سگ دروغ میگه.بعدشم سعی کرد با رابطه ی جنسی آرومم کنه.خراب ...

توبه گرگ مرگه! اشتباه از خودتونه ک همون بار اول راحت بخشیدی و گذاشتی ب بار دوم بکشه 

چقدر ساده فرض کرده شمارو ک سعی میکنه با رابطه همه چیو ماست مالی کنه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
هم زنم هم یه بچه سقط کردم.پدر شوهرم دیشب میگفت هرچی زودتر برین خونه ی خودتون تا دست و پاش جمع بشه.ای ...

اشتباه نکن اگه بخواد الانم میتونه آدمش کنه اینا بهونس 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیزم پنهونی قرص جلوگیری بخور...قبلی رو چه جوری سقط کردی سختت نبود؟خانواده فهمیدن؟

اره همه فهمیدن.به مادر شوهرم گفتم که زودتر بریم خونه ی خودمون. بعدشم شوهرم اومد کلی ادا در اورد که سقط نکنی طلاقت میدم تنها بزرگش کنی و نمیدونم نمیام دیگه تا وقتی سقط نکنی.یک روز کامل هم قهر کرد از خونه رفت شب با کلی التماس اومد.مامانش گفت میره سقط میکنه فقط پاشو بیا.که اومد.مامانمم که میگفت آبرو ریزیه.سقطش کن

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
کصافت یه جوری حرف میزنه همه حقو به اون میدن.برگشته بود میگفت من نیستم مشهدم هفته ای یک روز میام خونه ...

😞😞😢

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
2728
حالا خونه مجردي رفتن اشكالي نداره اگه فقط خودشون باشن،من شوهرم بيشتر دوستاش مجردن البته نسبت بهشون ش ...

شوهر من که هروقت میره یا مشروب یا دختر ریده بهم دیگه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
توبه گرگ مرگه! اشتباه از خودتونه ک همون بار اول راحت بخشیدی و گذاشتی ب بار دوم بکشه  چقدر ساده ...

خودش با رابطه خر میشه فک میکنه منم مثه اونم.منم اصلا بهش توجه نمیکردم.گفت قبلا حش.ری تر بودی.گفتم الان حوصله تو ندارم

اره همه فهمیدن.به مادر شوهرم گفتم که زودتر بریم خونه ی خودمون. بعدشم شوهرم اومد کلی ادا در اورد که س ...

اره بابا خوب کردی ابروریزیه منم عقدم

میگم پنهونی قرص بخور البته شوهر من مشکلی نداره واس اطمینانه خاطر میخورم هم محافظ استفاده میکنیم اخه خیلی اذیت میشی بدنت ضعیف میشه که

2738
اشتباه نکن اگه بخواد الانم میتونه آدمش کنه اینا بهونس 

الانم خیلی باهاش دعوا میکنه یک هفته قهر بودن با هم

اون خیلی هم شنگوله ولی من....دقیقا جمعه ی هفته ی پیش فشارم افتاد.اینقد حالم بد بود.گلاب به روت همش ب ...

ای خدا 😐 مگه باید بفهمه قرص میخوری 

از الان خیلی اختیار همه چیو دادی دستش 

بعدشم مردا هرچی بیشتر طبل تو خالی باشن بیشتر تهدید می‌کنن ، ازش نترس برات خالی میاد مگه الکیه !

اره بابا خوب کردی ابروریزیه منم عقدم میگم پنهونی قرص بخور البته شوهر من مشکلی نداره واس اطمینانه خا ...

اره خیلی اذیت شدم.اینقد درد کشیدم که ینی میگفتم یا این بچه بمیره زودتر یا من بمیرم

شوهر من که هروقت میره یا مشروب یا دختر ریده بهم دیگه

ببخشيد اينو ميگما ولي از اول شُل گرفتي ديگه،تو عقدم كه ازت رابطه ميخواست ايكاش قبول نميكردي اون خيالش راحته كه تو براي خودشي و هر غلطي ام بكنه تو راه برگشت نداري از ترس آبروت

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
اره خیلی اذیت شدم.اینقد درد کشیدم که ینی میگفتم یا این بچه بمیره زودتر یا من بمیرم

الهی...مگ اسونه میگن سقط از زایمانم سخت تره...بادارو گیاهی انداختی  یا رفتی دکتر چون دکترا سخت میگیرن نه؟

ای خدا 😐 مگه باید بفهمه قرص میخوری  از الان خیلی اختیار همه چیو دادی دستش  بعدشم مردا ه ...

نمیدونم والا.ننه باباش خوب بچه شون اینقد تو زرد از آب در اومده.باباش دیشب زنگ زده بهم که حاضر شو میام دنبالت.اومده دنبالم گفتم فرم کارورزی مو گرفتم بنده ی خدا رفت شیرینی خرید.اصن باباش خیلی مرده.اگر هم با شوهرم زندگی میکنم بیشتر به خاطر خانوادشه.ینی خانواده ی شوهر به این خوبی دیگه گیرم نمیاد جایی

خودش با رابطه خر میشه فک میکنه منم مثه اونم.منم اصلا بهش توجه نمیکردم.گفت قبلا حش.ری تر بودی.گفتم ال ...

آخه مردا رابطه رو دليل بر دوست داشتن ميدونن چون خودشون آروم ميشن و همه چيو با رابطه فراموش ميكنن فكر ميكنن زنا هم همينطورن كه زنا برعكس از چيزي ناراحت باشن يا فكرشو مشغول باشه نميتونن حتي به رابطه فكر كنن

2706