2737
2739

هرکسی خاطره و ماجرای ترسناک و ماورایی واسه خودش یا اطرافیانش پیش اومده بگه کسایی ک هم میترسن یا باردارن نیان.

اولی خودم بگم وقتی ده سالم بود تازه ب ی خونه اسباب کشی کرده بودیم ک اولین کسی ک متوجه اتفاقای ماوراییش میشد من بودم ولی هیچ گس حرفام رو باور نکرد تا واسه همه اعضای حانواده پیش اومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اولی خودم بگم وقتی ده سالم بود تازه ب ی خونه اسباب کشی کرده بودیم ک اولین کسی ک متوجه اتفاقای ماورای ...

مث جابجای وسایل یا شب ی ساعت خاصی بیدار میشدم و صداهای عجیب میشنیدم مثلا ناخن کشیدن از داخل کمد یا راه رفتن تو خونه مث اینکه کسی پاش رو روی زمین میکشید و...

خونه ما یه خورده سنگینه ما تصادف کرده بودیم مادر پدرم حالشون خوب نبود تو پذیرایی خواب بودن تخت من قبلا دو طبقه بود داداشم بالا میخوابید من خواب بودم ی دفعه داداشم صدام میزنه بیدار شدم گفتم چیه صورتش معلوم نبود سیاهی بود گفت واسه مامانبابا پتو بردی حالا منم تعجب کردم نصف شب بیدارم کرده اینو بپرسه گفتم اره گفت بخواب خوابیدم از میز ارایشم صدا اومد ترسیدم شک کردم داشت خوابم میبرد یکی زد ب پهلو بیدار شدم دیگه خوابیدم فرداش ک بیدار شدم گفتم خودت میرفتی میدیدی چرا الکی بیدارم میکنی گفت چی میگی جریانو براش توضیح دادم قسم میخورد ک اون اصلا بیدارم نکرده خودش خواب بود😐😐😐

2738

من ب بقیه ک میگفتم باور نمیکردن عمم یبار خونمون بود داخل اتاق تنها بود بعد یهو از اتاق دوید بیرون غش کرد گفت پشتم ب کمد بوده ک درش باز شده حس کردم یکی ازش اومده بیرون نفساش خورده بگردنم فقط تونسته بود خودش رو برسونه ب داخل پذیرایی ی شبم یکی تو خواب بهش سیلی زده بود

یه نصف شب تلفن خونه ما نصف شب زنگ میخوره مامانم میگه تو بلند  شدی جواب دادی بعد قطع کردی رفتی اب خوردی نشستی رو مبل بعد خوابیدی گفتم من نبودم گفت نه تو بودی هنوزم باورشون نمیشه من خواب بودم جواب ندادم

یه بار که همسرم شیفت بود پسرم ۱سالو نیمش بو د میخواستم سرگرمش کنم نصفه شب با برنامه b612 که مثل اسنپ چته سلفی میگرفتیم کنار پسرمم دوتا چشم و لب و دماغ اومد که براش گوشای خرگوشی گذاشته بود مثل ما (یعنی صورت نبودا فقط لبو دماغو چشم)یعنی ریده بودم به خودم. قبلا عکسشو تو یکی ازین تاپیکا گذاشته بودم . به هرکی نشون میدادم پشماش میریخت😱😱

2706