2733
2734
عنوان

چرا پسرا ...!؟

1376 بازدید | 93 پست

یه سوال!!؟؟

چرا پسرا یا بد اخلاقن و جواب نمی دن و انگار از دماغ فیل افتادن و هی خودشون رو میگیرن 

یا 

خیلی ول و بی ادب و یهویی خودمونی میشن می خوان آدمو قورت بدن!! 

یه حد متعادل نیست انگار!   

اگه دوست داشتی درخواست بده می‌پذیرم    ولی در مورد موضوعات سایت لطفاً بی دلیل درخواست ندین

حتما پسرایی که تو میبینی اینجوری ان ... پسر خوب هم داریم عزیزم 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حتما پسرایی که تو میبینی اینجوری ان ... پسر خوب هم داریم عزیزم 

آره دیگه هر کی دیدم اینجوری بوده!

اگه دوست داشتی درخواست بده می‌پذیرم    ولی در مورد موضوعات سایت لطفاً بی دلیل درخواست ندین
2738

آره زیادن پسرا معمولا پرخاشگرتر از خانمان

درضمن پسر آروم زیاد داریم وب قو دوستمون الان اکثردخترا هم اینجورین

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
آره زیادن پسرا معمولا پرخاشگرتر از خانمان درضمن پسر آروم زیاد داریم وب قو دوستمون الان اکثردخترا هم ...

من که اینجوری نیستم

خب چرا مردم اینطوین!؟  

من که اینجوری نیستم خب چرا مردم اینطوین!؟    

پیش میاد دیگه😅آدما کلا عوض شدن....

فضای مجازی بی تاثیرنیست وعصر ارتباطات که اکثر جوونای ما میل به تقلیدکردن دارن

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
پیش میاد دیگه😅آدما کلا عوض شدن.... فضای مجازی بی تاثیرنیست وعصر ارتباطات که اکثر جوونای ما میل به ...

مثلا همین جا

یا پیام های اون جوری میدن یا کلا ادم سوال داره جواب نمی دن!!

سلام  من پسرم به خاطر همین تو این سایت درخواست دوستی پیش قدم‌نمی شم چون خیلی ها دید بد دارن ول ...

سلام

اولش فکر کردم دختری بعدا فهمیدم پسری

البته با پسر ها مشکلی ندارم

یه جوری میگی انگار من اصرار دارم چیزی رو بگم که بیام درخواست بدم بگم بعد لغو کنم!   

چه کاریه!!

تو هم انقدر خودت رو نگیر لطفا!   

2706