2737
2734

عزیزان،،من نی نی ام واسه چهارماهگی که بردمش واسه وزن تو مرکز بهداشت ۸ کیلو بود؟؟شش ماهگی که بردمش ۸و ۷۰۰ بود،،یعنی فقط هفتصد بهش اضافه شده؟؟به نظرتون دلیلش چه میتونه باشه،،یه آزمایش هم دادن که انجام بدیم،کسی تجربه ای نداره؟؟

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀

شش ماهگی آزمایش کشت ادرار واسه عفونت.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین مشکلو داشت دخترم...تازه نه قدش بلند میشد نع دور سرش خییییلی خیییلی ترسیدیم

...ولی بچم داشته دندون درمیاورده بخاطر اینکه زود بوده براش انگار رشدش متوقف شده بود...تا دندون در اورد دوباره وزن گرف دور سرش و قدش هم ب حالت طبیعی رشد کرد..نگران نباش

2731
ممکنه عفونت ادراری داشته باشه  شیرت کم شده

نه شیرم کم نشده،،فقط یه آزمایش سی بی سی نوشت

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀
منم همین مشکلو داشت دخترم...تازه نه قدش بلند میشد نع دور سرش خییییلی خیییلی ترسیدیم ...ولی بچم داشت ...

نی نی منم دندون در آورده تو ۵ماه و ۱۰ روز 

شش ماهگی آزمایش کشت ادرار واسه عفونت.

CBC??

من داشتم آزمایش هم دادم الکی بود همش چرته غذا خور که بشه وزن میگیره شیرخودتو میدی یا شیر خشک

عضو گروه رز قرمزبودم💄الان رزبنفشم 💜تاریخ شروع رژیم🏃 ١٤٠٠,9,28 ❤وزن شروع.90,600😥 وزن هفته قبلی80,700  وزن فعلی79,800  خدایا شکرت هدف٧٠💃
2738
من داشتم آزمایش هم دادم الکی بود همش چرته غذا خور که بشه وزن میگیره شیرخودتو میدی یا شیر خشک

شیر خودم

CBC??

مال کم خونی و عفونته.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
شیر خودم

پسر منم همین جوری بود غذا کمکی بده اگه بعد پانزده روز وزنش کن اگه تعقیر نکرد بعد نگران شو انشاالله چیزی نیست شیرت سیرش نمیکنه

عضو گروه رز قرمزبودم💄الان رزبنفشم 💜تاریخ شروع رژیم🏃 ١٤٠٠,9,28 ❤وزن شروع.90,600😥 وزن هفته قبلی80,700  وزن فعلی79,800  خدایا شکرت هدف٧٠💃