2733
2739
عنوان

عکسموگذاشتم فرارکردین چرا🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 5270 بازدید | 269 پست
استارتر اگه بگی تاپیک بزن میزنم میگم اشتباه کردم من فرار نمیکنم از کارم

آفرین که اشتباه تو قبول داری دختر❤

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقیحم میخوای چیکار کنی الان فقط یسوال کاربریم چجوری مونده یکسال😂

هیچی مث حالا پیله میکنی به یکی بعدشم عذر خواهی میکنی...

ببین ما میگیم وقیحی هستی تو چقدر اذیت میشی حالا خدا بداد اسی برسه که الکی بهش گیر دادی

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 
2728
نذاشت که خخخخ

بابا فکردم گذاشت پاک کرد یه لحظه حالم گرفته شد اخه از صفحه ۹ اومدم ۱۲ اون دو سه تارو نخوندم 😁😁

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2738
ببخشین خانومادیگه اکثریت میگن عکس نزارم ب دلم بداومد

آجی جون ممکنه وقیح برداره تازه من خودم دیدم گاهی اوقات لینک میزنه تاپیک وقیح و دوستان بعضی از کار برا هم میرن گرم میگیرن

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
آجی جون ممکنه وقیح برداره تازه من خودم دیدم گاهی اوقات لینک میزنه تاپیک وقیح و دوستان بعضی از کار بر ...

وقیح اسمشم وقیحه؟؟؟ 

بِزَن بارونِ نَم نَم.... خیس بِشَم آرومو کَم کَم... اِی ببار رو صورتِ مَن‌‌‌... تابِشَم آروم یِکَم مَن..!!! 😊😊♥️♥️
اذیت نشدم😐

معلومه که نشدی بقیه رو اذیت کردی و گند زدی به تاپیک طرف فقط برو قرصاتو بخور بخواب افرین

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706