2733
2739
عنوان

چی بچه رو چاق میکنه چیزای سالم بگین ن سرخ کردنی و مضر🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 37 پست

شیره انگور 

حلواارده

پوره سیب زمینی با کره

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سویق گندم بخر از عطاری. روزی ی قاشق بریز تو شیر با عسل بده بخوره. یا بریز تو ماستش با غذا بخوره

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali

سیب زمینی

کره

ماکارونی

این غذاها چاق کنندس...

وعده های غذاش رو بیشتر کن. اگه اشتها نداره شربت اشتها بده

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
2738

اجیل معمولا دوس دارن موقعی که کارتون میبینه یه کاسه کوچولو بش بده میخوره 

یکساعت قبل از نهار شام هیچی نده بخوره

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
ژنتیک .....اگه کودکبتون چاق بودین میشه...من قلم ماهیچه.کباب.تخم مرغ و همه چیز مقوی دادم بچم.لاغره چو ...

اینایی که شما میگید پروتیین هستن وچاق کننده نیستن اتفاقا رژیم های لاغری عمدتا برمبنای پروتیین هستن که چربی سوز هستش

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

عزیز دلم من یه سری پسرم لاغر شد به خاطر اسهاال ببخشید روم به دیوار 

تازه تپلی شده بود یعنی هر بار نگاش میکرد دیونه میشدم دیگه شبا فقط ساعت هشت شب 

براش برنج رشتی میپزم با خورشت یا کته عدس پلو ماش پلو با کره میدمش 

خدا رو شکر رو اومده بازم 😌😌😌

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2706