2737
2739
عنوان

راهنمایی میخوام

136 بازدید | 19 پست

سلامممممم

دوستان من 6 ماهه نامزد کردیم ولی عقد نه... چند روز قبل عقدمون مادربزرگم فوت شد دیگه همه چی کنسل شد حالا مامانم همششششش میگه بعد سالگردش عقد و عروسی کنید اجازه نمیده 

حالا چند روز دیگه خانواده نامزدم میخوان بیان اجازه بگیرن که یه عقد محضری کنیم.. دوستان دعایی ذکری بلد نیستین که بخونم مامانم اجازه بده ما عقد کنیم😥😔😔

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

خیلییییییم استرس دارم مامانم قبول نکنه کدورت پیش بیاد 😥😢

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم به مادرت بگواينقدرنامزدبودن درست نيس ومردودلزده ميشه وبگومابدون جشن عقدميكنيم تاراحت باشيم انشاالله كه راضي ميشه خوشبخت بشي💗

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘
2731
عقد که مسئله ای نداره اگه مقید به اون آداب و رسومه مادرت که جشن میمونه برای بعد

آره فقط میخوان عقد کنیم جشن بمونه بعدا آخه خیلیییی سخت میگذره بهمون تو نامزدی

عزيزم به مادرت بگواينقدرنامزدبودن درست نيس ومردودلزده ميشه وبگومابدون جشن عقدميكنيم تاراحت باشيم انش ...

اصلا گوش نمیده همش از حرف مردم می‌ترسه 

2738
سخت از چه لحاظ؟ بعد عقد میرین خونه خودتون دیگه؟

آخه ما الان پدرم اصلا اجازه نمیده باهم بیرون بریم تنها باشیم میگه بعد عقد... نه بعد عروسی خونه خودمون میریم

آی خدا😑 چرا این پدر مادر اذیت میکنن یوقتایی؟😑

بخدا زجر میدن ولی به نظر خودشون کار خوبی میکنن 😑 من 10 روزه ندیدم نامزدمو

بخدا زجر میدن ولی به نظر خودشون کار خوبی میکنن 😑 من 10 روزه ندیدم نامزدمو

آخه تو اول و آخرش مال اون پسری

مثلا الان ببینیش اتفاقی نمیفته که بخواد با ندیدنش ازش جلوگیری بشه

فرهنگ جامعه مون خیلی بسته ست 

خوب دوست گلم مبارکت باشه انشاالله خوشبخت بشی بهش بگو تا سالگرد هزار اتفاق ممکنه بیفته دور از جون شاید چند نفر دیگه بمیرن شاید خدای نکرد از طرف اونا اتفاقی افتاد شما هی باید بمونید بگو یه عقد ساده و محضری 

خدایا آن ده که آن به 
آخه تو اول و آخرش مال اون پسری مثلا الان ببینیش اتفاقی نمیفته که بخواد با ندیدنش ازش جلوگیری بشه ف ...

آره بخدا مخصوصا ما کوردا😬

خوب دوست گلم مبارکت باشه انشاالله خوشبخت بشی بهش بگو تا سالگرد هزار اتفاق ممکنه بیفته دور از جون شای ...

فقطططططط خداکنه راضی بشه مگه بزرگترا باهاش حرف بزنن

2706