2733
2734
عنوان

بيايد رفقا، انگيزه تميز كاري بهتون بدم + عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 61424 بازدید | 470 پست
ببخشید خراب نمیشه اینقد زیاد درست کردین؟میزارین تو یخچال یا بیرون تو دمای اتاق

نه تو یخچال میزارم...

نصفشو دادم ب مامانم یکمم دادم ب مادرشوهرم

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم احتمال خیلی زیاد با پشم پرشون کردن مادر شوعرمن داره داخلشون پشم ریخته بوی گوسفند میدن

نمیدونم ولی خب باید بشورن من بی بیم بهم تشک داده با وایتکس شسته بعدش داده بدوزن خب یعنی نشسته؟😔من فک میکردم از این پرز الکیای تقلبیه چقدم به شوهرم غر زدم😂😂😂همش بهش میگم.حرف نزن با این تشکای تقلبیت خونمون بو آغل میده باور کن😂😂😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
با چه شوینده ای بشورم بهتره؟ 

من هم وایتکس رقیق کردم تو جای شیشه شور هم کف شوی من ، قاطیشون نکنیا جدا جدا چون باهم واکنش میدن باهم استفاده نکن . دامستوس هم خوبه قدرت پاک کنندگیش مثل وایتکس و کفشوی من نیست ولی آخرین مرحله بزنی برق میندازه

ممنون عزیزم، جا ندارم متأسفانه همه کابینت‌ها پره 🤦‍♀️

خب از این جا قابلمه ای استیل ها بگیر همه رو بچین

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
😂😂😂😂😂😂جووونز باعث زحمت شد😁 نه پارتی داری خیالت راحت😉😄

ایم بابات رجب طیبه ایم عمه ت طیب رجبه 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
خانم‌ها کسی‌ عکس‌مو فر فری هرو دیدید‌کمکم‌کنید؟

موس مو بگیر وقتی از حموم اومدی موهات خشک نکن یکم ک نکش رفت هنوز نم دار بود موس بزن و سرت یکم تکون بده خشک میشه و فر میمونه خیلی خشکله میشه

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
ببخشید اسی برا منم دعا کنین خونه بخرم از خونواده شوهرم جداشم

عزيز دلم

الهي كه با خير و خوشي بريد تو خونه ي خودتون وعكس هاش رو براي ما بفرستي

لطفا اون روز منو يادت نره كه عكس ميخوام❤️❤️❤️❤️❤️