2737
2739

چی بگم والا روزی ۳۰تا ازین تاپیکا هس .یاد نگرفتین

ورزش بدون کالری شماری جواب نمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــده

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم والا روزی ۳۰تا ازین تاپیکا هس .یاد نگرفتین ورزش بدون کالری شماری جواب نمیـــــــــــــــــــ ...

🤣🤣🤣

حامله نیستم تیکر اتمام مشکلات عمده و اصلیمه 
2731
حداقل روزی یک ساعت متوالی و یک ساعت منقطع تقسیم شده در صبح و ظهر و شب بین ۵ الی ۱۲ ماه نتیجه به وضو ...

😊😊😊مرسی

من ورزش میکنم بدون هیچ رژیمی همونقدری ک همیشه میخورم 

از ساعت۱۰ میرم تا۱۲ 

فقط هرماه سایز کم میکنم اونم کم ولی وزن اصلا کم نکردم خیلی وقت هم نیست میرم اما راضیم

ولی میخام جوشوندهای لاغری و سالم خوری هم اضافه کنم تازودتر نتیجه بگیرم

من ورزش میکنم بدون هیچ رژیمی همونقدری ک همیشه میخورم  از ساعت۱۰ میرم تا۱۲  فقط هرماه سای ...

مگه سایز کم کنی وزن کم نمی کنی؟

2738
اره  مثلا دوساتت دور شکمت کم شه یهو وزن کم میکنی؟

اخه من شنیدم هر سایز که کم بشه معادل ۴ کیلوعه تو نت هم نوشته بود اگه دو هفته روزی دو ساعت ورزش کنی ۴ کیلو کم میکنی

اخه من شنیدم هر سایز که کم بشه معادل ۴ کیلوعه تو نت هم نوشته بود اگه دو هفته روزی دو ساعت ورزش کنی ۴ ...

نه عزیزم سایزی که توی ورزش ما میگیم سایز لباس نیس مثلا ۴ بودی بشی ۲

مثلا دور شکم ۱۰۰ بوده بشه ۹۵ اینجوری 

و اگرم کم بشی درحد چند گرم هست درصورتی به کیلو میرسه که مثلا دور شکم و ران و بازو و ... همشون ۱۰ تا ۲۰تا کم بشه