2737
2739
عنوان

دلم گرفتهه

79 بازدید | 16 پست

چهارساله ازدواج کردیم

تقریبا سه سال و نیمه که تو اقدامیم 

قبل از عید یه سری مشکلات پیش اومد اقداممون رو قطع کردیم،همسرم گفت دیگه بچه نمی خواد،گفت گفت بچه رو به زور از سرنوشت نمی گیره،می خواستم برم دکتر اجازه نداد

چندوقت پیش راضیش کردم که فقط جلوگیری نداشته باشیم،یعنی هنوز هم اقدامی نیست 

دوشنبه بدون این که بهش بگم رفتم دکتر(می دونم کاراشتباهی کردم شما سرزنشم نکنید) برام سونو نوشت 

وقتی جوابشو براش بردم گفت تخمدونات پر از کیستای ریز شدن 

بچه ها من اون موقع که کیست نداشتم حامله نمی شدم الان که هیچی 

با هیچ کس نمی تونم حرف بزنم،دلم داره می ترکه

تو جدول زده 25 سال اینده را نخواهد دید سه حرف اولش هم ا.س.ر در اومده.... چی میشه به نظرتون؟🙄🙄................... #بیمار_اعصاب_و_روان_دیوانه_نیست
ایشاالله باردار میشی

ممنون❤

تو جدول زده 25 سال اینده را نخواهد دید سه حرف اولش هم ا.س.ر در اومده.... چی میشه به نظرتون؟🙄🙄................... #بیمار_اعصاب_و_روان_دیوانه_نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

استارتر انشالله یه زودی زود باردار شی

امضات شوخیه یا جدی؟میشه اسرائیل دیگه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
خب به شوهرت بگو کیست داری درمانو شروع کن انشالله که باردار میشی

شوهرم میگه دیگه بچه نمی خواد 

2738

گلم الان علم خیلی پیشرفت کرده کسایی رو میشناسم که  همه ازشون قطع امید کرده بودن و همه راه هارو رفته بودن ولی الان بچه  دارن  اصلا ناراحت و نگران نباش یزد و اصفهان حتما برو مشکلتو درمان میکنن انشاالله در اینده ای نچندان دور بچه دار بشی و بیای از اذیت و شب بیداری های بچداریت برامون بگی

خوب کاری کردی رفتی دکتر الان به همسرت همه چیو توضیح بده.تحت درمان قرار بگیر خوب میشی انشالله

همسرم میگه بچه نمی خواد 

گفته هیچ وقت به بچه نباید فکر کنیم

الان جلوگیری میکنی ؟

نه 

ولی من قبل از این که بفهمم کیست دارم هم مشکل داشتم 

شوهرم گفت جلوگیری نمی کنیم ولی معنیش این نیست که ما قراره بچه دار بشیم 

استارتر انشالله یه زودی زود باردار شی امضات شوخیه یا جدی؟میشه اسرائیل دیگه

ممنون عزیزم 

شوخیه

نه  ولی من قبل از این که بفهمم کیست دارم هم مشکل داشتم  شوهرم گفت جلوگیری نمی کنیم ولی م ...

عزیزم اگه شرایط مالیشو داری خودت برو دکتر دارو مصرف کن تو این مدت شوهرتو برا بچه دار شدن راضی کن

پُر از هزاران حرف نگفتهِ اما محکُوم بهِ سکُوت!  
عزیزم اگه شرایط مالیشو داری خودت برو دکتر دارو مصرف کن تو این مدت شوهرتو برا بچه دار شدن راضی کن

از اون نظر هم خودم سرکار میرم هم همسرم به این که من پول خرج کنم دقت نداره 

ولی عذاب وجدان این که من بدون اگاهیش دارم کاری می کنم خفم می کنه

از وقتی که فهمیدم کیست دارم نیاز دارم با یه نفر حرف بزنم،ولی نمی تونم باهاش صحبت کنم 

این از نظر روانی واقعا عذابم میده

2706