2752
2734
عنوان

بچه هاااااا ببینین چی پیدا کردددددددم جیییییییییغغغغ+عکس پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 2623 بازدید | 160 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

استارتر تو ک 15 سالته تازه 😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

بچه بیا برو بشین سر درس و مشقت آخه تو اینجا چ میکنی؟ من همسن تو بودم سر از کتاب بلند نمیکردم

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹

بچه ها الان و ببینا 

15 سالشه دفتر خاطراتشو گذاشته تو سایت میگه دوران خامی و بلوغم

اونوقت من تا 17سالگی وقتی خوراکی تو خونه نبود میرفتم قیر تو کوچه رو میجوییدم

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
یعنی هر بار خاطراتتو بخونی تاریخشو به اون روز تغییر میدی؟! بابا آپدیت😂

واقعا نمیدونم دلیلم چی بود ازین کار

شاید بخاطر اینکه بعدا یادم بمونه این موقع ها خوندمش

بچه ها الان و ببینا  15 سالشه دفتر خاطراتشو گذاشته تو سایت میگه دوران خامی و بلوغم اونوقت من ...

وای وای😂😂😂😂😂 خدا نکشتت

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊
خیلی خنننننننده دار بود حالا این یتیکشه😂😂😂😂

من یه دفتر خاطرات دارم از هرچیزی خاطره داشتم یه تیکشو میچسبوندم زیر خاطرم تو اسباب کشی خالم پیداش کرده بود هنوزم همه بهم میخندن اینقدر ضایعس نمیتونم بگم چه چیزایی چسبونده بودم واسه کلاس دوم دبستانم بود خب الان ۲۵ سالمه انصاف نیست با اون دفتر هنوزم دستم بندازن😭😭😭

احساس لاك پشت پير بهم دست داد😑

من حس میکنم عمو جغد شاخ دارم

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706