2733
2734
عنوان

خانواده شوهر

301 بازدید | 17 پست

حدودا شش هفت ساله ازدواج کردم. 

همیشه آدم خوبی بودم و کینه ای نبودم. 

یه روز زنعموم برگشت گفت از خانواده شوهرت راضی هستی گفتم بله خوبند گفت خودت خوبی که همه رو خوب میبینی.

بفکر فرو رفتم بعدش اتفاقاتی افتاد که فهمیدم راست میگه.

اگر خوب نبودم و آدم کینه ای بودم بدیاشونو میدیدم و به رو میوردم.اتفاقی که افتاد باعث شد که عوض بشم.

حالا چند روزه دارم همه بدیای این چند سالو مینویسم که یادم بمونه و تصمیم گرفتم دیگه مثل سابق نباشم. اگه دوست دارید بدونید دارم بدیهاشونو تایپ میکنم.  بخونید ببینید حق با منه یا نه.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

به نظر من داری اشتباه میکنی . کینه ای بودن و مرور خاطرات بد بیشتر از همه به خودت ضربه میزنه و زندگی و به کام خودت و خانوادت تلخ . ببخش و فراموشکار باش تا خدا برات جبران کنه 

تا مادرم بـ ڪام من از تربتــ تو ریختــ دیوانه ے تـو بودم و دیوانـه تـر شدم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیکاری فراموش کن تا آرامش داشته باشی آخرش که چی بشه بخاطر دل شوهرت خیلی جاها باید کوتاه بیای

خدا رو دوست دارم چون دنیامو از اون دارم 😍دوست دارم خدا واسه همه چیز😘
2728

بدی هاشونو ببینی که چی بشه کاری که نمیشه کرد فقط خودتو حرص میدی اصلا اونا مقصر صددرصد وقتی این توانایی رو داری که از بدی هاشون بگذری ازش استفاده کن و زندگی رو برای خودت تلخ نکن

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر....آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد....

کار خییییلی اشتباهی میکنی

واقعا زندگیت تبدیل به جهنم میشه

تو خوبیت به نفع خودته بیشتر تا دیگران

وقتی کینه ای باشی بندگی واست نمی مونه

همش به بدیاشدن فکر میکنی بعد به اینکه توام تلافی کنی

روشون حساس میشی و خلاصه بدبخت میشی خانومی نکن اینکارو

2738

مثلا  روز پاتختیم شش سال پیش وقتی از آرایشگاه اومدم همشون سر سنگین بودند و اصلا یه مبل یا صندلی یا جای نشستن برای من نبود. بعدش زنعموم ب ه زور منو روی یک مبل سه نفره جا داد و حتی پدیرایی نشدم و نه میوه نه شربت زنعموم از بشقاب خودش یه پاره میوه داد که گلوم خشک شده بود.

بعدش که خانوادم رفتند کم محلیا شروع شد و منو تنها گذاشتند و خودشون تعریف و عکس و رقص که میدونم ناشی بود از اینکه خواهر شوهرم از خارج نتونسته بود بیاد . در صورتیکه من اصلا عروسی نمیخواستم .

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

اینکارو نکن،ادم خوبی بمون مثل قبلت

خیلی دنیا زود گذره

تصور کن ک یکیشون خدای نکرده فوت شده میای باز بدیهاشو بنویسی و حس نفرت  رو تقویت کنی؟

یا اگ هم بدی کرده میبخشیش؟؟؟

خدایا شکرت

گوسفند جلوم کشتند و پولشو از خودم گرفتند و فقط سه چهار کیلو از گوشتش رو به ما دادند.

مثلا  روز پاتختیم شش سال پیش وقتی از آرایشگاه اومدم همشون سر سنگین بودند و اصلا یه مبل یا صندلی ...

همونی هستی که گفتی عروسیم کم مونده بود به جدایی ختم شه ..اونجا خوندم این پست رو .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706