2737
2734
عنوان

شوهر مورد توجه

332 بازدید | 24 پست

کدوماتون تو فامیل شوهرتون خیلی توچشمه؟اذیت نمیشین

یا رب دل یارم پراز غم نکنی        با تیر قضا قامت او خم نکنی     ای چرخ فلک تورا به قران سوگند    یک مو زسر عشق جانم کم نکنی😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو فامیل ما کلن شوهر هیشکی تو چش نیس😁😁

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728

نه به اون شدت ولی هست 

نه اذیت چی بشم مردم هرکاری بخوان میکنن نمیتونم باهاشون کل کل کنم که 

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

شوهرم خیلی اجتماعی وبا همه گرم میگیره البته اینم بگم خیلی مقیده ونمازاش قضا نمیشه و همه خیلی دوسش دارن هرمهمونی میرم همه دورش جمع میشن

یا رب دل یارم پراز غم نکنی        با تیر قضا قامت او خم نکنی     ای چرخ فلک تورا به قران سوگند    یک مو زسر عشق جانم کم نکنی😍😍

منه بدبخت همیشه زیر زربینم اخلاقم رفتارم راه رفتنم پوشیدنم خوردنم خوابیدنم پدر و مادرم خواهرم و........خسته شدم همه دوست دارن از زندگیم سردربیارن😐😐😐

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤
2738

اوایل حساس بودم الان دیگه نههه حالا انگار چه تحفه ایه😬😒

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

من که عمه شوهرم از حسادت از مادر شوهرم میپرسن کی میخوان جدا بشن بدونه مقدمه. چون شورم با باباش قهره . ومنم باهاش دعوامشده . در صورتی که ما هردو واقعا عاشق هم هستیم دوتا بچه داریم

خدا رو دوست دارم چون دنیامو از اون دارم 😍دوست دارم خدا واسه همه چیز😘
منه بدبخت همیشه زیر زربینم اخلاقم رفتارم راه رفتنم پوشیدنم خوردنم خوابیدنم پدر و مادرم خواهرم و..... ...

منم دقیقا،همه حواسشون بهم هست اصلا راحت نیستم جای میرم یا عروسی دوستاشم میریم همه میخان ببینن زن این تحفه کیه

2706