2737
2739
عنوان

دیر شدن برای ازدواج

508 بازدید | 39 پست

سلام دوستان من27 سالمه چهره خوبی دارم خانواده ی خوبی دارم تحصیل کرده م ولی خواستگار خوبی ندارم یعنی و حال حل ک هیچکس نیست. 

راستش من تو این 27سال واقعا سالم زندگی کردم دوس پسر داشتم ولی هیچوقت از خطوط قرمز رد نشدم...همیشه از خدا و گناه ترسیدم. اما هیچ فرد مناسبی ک برام بیاد نبود جز یکی ک دوسش داشتم ولی بهم خورد و سرنوشت نخواس ما ب وصل برسیم...ولی راستش من نگران آینده م دلم نمیخواد تنها بمونم یا بدون اینکه مادر بشم پیرشم

..من عاشق بچه هام.. راستش گاهی اطرافیان نزدیک ی تیکه هایی میندازن و دل آدم بدرد میاد. امشبم ازون شباس ...گاهی میگم توکل بخدا خدا بزرگه حواسش خس گاهی ناامید و غمگین میشم...چیکار کنم؟؟؟؟

غصه نخور درست میشه

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهترین کاری که میتونید بکنید اینه که استقلال مالی داشته باشید به زندگیتون ادامه بدید ازدواج امر محتوم نیست.

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
2738

سخت گیر نیستم ولی اونی ک دوسم داره رو دوس ندارم ب دلم نیس ...اونی و دوسش داشتمم نشد ...حالا من موندم و تنهایی ...پسرام الان تا باهات دوس میشن دنبال رابطه ت ولی من نمیتونم تن ب گناه بدم

ناراحت میشی و نگران از اینده، حق داری، ولی الان دوره ی قدیم نیس دیگه بالای 30 ازدواج کردن خیلی جا افتاده، شما کلی وقت داری، در ضمن این دوره پسر سالم  ک خیانت نکنه ، یا اهل چیزای دیگه نباشه، خییییییییلی کمه، متاسفانه، یکم باید بعضی چیزارو فاکتور بگیری ب اجبار. زمونه ی بدی شده