2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصصصصصصصصصصصصصصصلااااا  اعتماد  نکنید  .این  تاپیکارم  خودشون  میزنن اصلا  از  کاربری  ها  مشخصه  منم  گول  خوردم  10 روزه  که  سفارش دادم  هر روز  زنگ  میزنم  ولی  سر میدونن  هی  میگم  که  ما  ارسال  کردیم ولی  کووووو؟؟؟؟؟  حیف  که  شهرستانم  وگرنه  پدرشونو  در  میاوردم  

واي اره منم گول خوردم تو اين شرايط واقعا كلاهبرداري واقعا بده منم واسه همين تصميم گرفتم ثبت تام كنم بيام اينجا ابروشونو ببرم تا با مردم و بقيه اينكارو نكنم تو اين شرايط ٢٠٠تومن خريد اينترنتي كردم به اميد اينكه بيارن تو خونه تحويل بدن ولي جز بي احترامي هيچييي

2738

من از فروشگاه کالابرد ۶عدد کارت گرافیک rx580 خرید کردم و ۲هفته از خریدم میگذره و کالارو ارسال نکردن و هروز بهانه ای جدید برای ارسال نکردن کالا دارن،جالب اینجاست که میگم پولمو پس بدین که کلا سر کارم و در شرف مراحل قانونی دادگاهی هستم ازشون شکایت کنم.خرید ازین سایت مساوی با از دست دادن پولتون.