2752
2734
عنوان

یه سوالی ذهن منو مشغول کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 58 پست
یعنی الان همه مبرا هستن از فساد پس این همه خیانت علت چیه دو همسری و هرزگی علتش چیه روابط نامشروع که فراوون داریم تو کوچه خیابون می بینیم علتش چیه نکنه علتش فضایی ها هستن؟ ببخشید نمی خوام بحث کنم ناراحت نشی فقط نظرم اینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فروغ من با شوهرم 4 سال دوست بودم

که بابام راضی نمیشد

این اواخر بابام خیلی تحریمم کرد که رابطه نداشته باشم

یکی از دوستام که عقد بود رابط بین ما شده بود

هر روز زنگ میزد به جفتمون واسه حال و خبر

بهم میگفت فلانی دیگه نمیخواد قیدتو زده.و از این حرفا

بعد از 2ماه طرف زنگ زد خونمون با داد و بیداد بیا ببینمت

وقتی رفتم بهم گفت چرا ئیگه من و نمیخوای و از این حرفا

تازه فهمیدم دوستم حرفامونو بر عکس به هم رسونده

آخرش هم به شوهرم گفته بود من که دارم از شوهرم جدا میشم نیلو هم که تورو نمیخواد بیا با هم باشیم ...

تازه دوست 10 سالم بود مثل خواهرم بود
آخه من دردم اینه ما خودمونم جزو همیناییم زشته این مدل حرف زدننننن
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
ببین نیلوفر من نمیگم نیست هستتتت ولی اینکه تعمیم بدیم جمع ببندیم به ضرر خودمونه خوشتون میاد کسی راجع به خودتونم اینجوری فکر کنه؟
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
خوب هست همه جا هست همیشه هم بوده در تمام جوامع ولی من میگم ما به عنوان زن نسبت به همجنسای خودمون خیلی بیرحمیم!
من هم یه مرد دکتر دیدم اینکار رو کرد فروغ السلطنه برو تو چت روم ها وببین پسرهای مجرد چقدر با زنهای متاهلی رابطه دارن که شوهرای بیچاره شون سرکارن وخبر ندارن و بالعکس که مرد خیانتکاره
آخه بخدا من تو همین شرکت دارم میبینم یه زن و شوهرایی که هردو اینجا کار میکنن زنه چنان حساسیتی داره رو شوهر چلمنش حالا اصن کی اون نفله رو آدم حساب میکنه که زنش این بازیا رو در میاره
وقتی میان به زور زنه دوم می شن به زور باعث طلاق و جدایی می شن وقتی می دونن مزده زن داره میان رفاقت می کنن و بدجنسی و زیراب زن رو زدن اینا مگه به ما رحم می کنن آره فروغ من موافقم نسبت به همجنسای خودمون خیلی بیرحمیم!
من تازه عروسی کرده بودم

یه خرده به خودم رسیدم رفتم خیابون

معلوم بود متاهلم

وقتی اومدم خونه توی کیفم چند تا شماره تلفن بود

بعدش فهمیدم پسرها دیگه از سک.. با مجرد خسته شدن

دنبال متاهل میگردن که جلوشونم باز باشه

بعد از اون دیگه کم آرایش کردم و حجابمو رعایت کردم

کلی هم توبه کردم
2706